Czwartek, 27.06.2019

Chełm: Brawurowa jazda zakończona na słupie

  • 12.06.2019, 07:45
  • DSO
Chełm: Brawurowa jazda zakończona na słupie
Wystarczyła chwila nieuwagi. Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek na skrzyżowaniu ul. I Pułku Szwoleżerów z ul. Słowackiego w Chełmie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed 17:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Opel 50-letni mieszkaniec gminy Chełm wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Mercedes, którym kierował 22-latek z Chełma. W wyniku tego zdarzenia kierowca mercedesa z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Trwa postępowanie w tej sprawie. 
 

dso_

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ziom
Ziom 13.06.2019, 09:21
Tytuł wprowadza w błąd. Ogarnijcie się w tym Bontonie.
scuaz
scuaz 13.06.2019, 05:06
Jasno wynika że pomylił się człowiek z opla , ale że mercedes v8 5.0 to wszyscy wiedzą : jechał za szybko , nikt nie napisał że jak by jechał jeszcze szybciej to by miną się z oplem za skrzyżowaniem , piszecie jak byście byli zazdrośni że młody ma na mercedesa
Kiepski Ferdynand
Kiepski Ferdynand 12.06.2019, 18:18
Widziałem jak tym Mieczysławem jechał i nie było to z pewnością 50 km/h ;)
Powinni temu gówniarzowi zabrać prawo jazdy.
Też czasem przesadzam
Też czasem przesadzam 12.06.2019, 13:02
Z Treści artykułu wynika, że wina była po stronie kierującego, skrecającego w lewo! Z drugiej jednak strony, zdjęcia pokazują że Mercedes nie jechał 50km/h! Oby powrócili do pełnego zdrowia.
Ja
Ja 12.06.2019, 11:09
Tytuł artykułu sugeruje winę kierowcy mercedesa. Sam artykuł znowu wyjaśnia, że to kierowca opla skręcając w lewo spowodował wypadek. Wypadałoby pisać tytuł tych wypocin zgodnie z treścią artykułu, bo nie wygląda to rzetelnie.
devil
devil 12.06.2019, 10:19
Chełmskie kroniki kryminalne... to sobie Starszy Pan brawurowo skręcił w lewo :) bo jakby mercedesem jechał brawurowo to by tego słupa nie było i z astry zostały wióry :)
longin
longin 12.06.2019, 08:56
Gdyby nie brawurowa jazda , a z prędkością 50 km/h mercedes miałby szansę zatrzymać się przed skrzyżowaniem.Chełmskie ulice to nie jest autostrada A2 czy inna.Tylko brak jest kontroli policji w mieście - wolą stać w krzakach na trasie Chełm - Włodawa.
Gilu
Gilu 12.06.2019, 18:26
Gdyby babka miala wąsy to by dziadkiem byla. Staruchom trzeba prawka odbierac i do Cla ich wsadzac.
XXX
XXX 14.06.2019, 21:27
Smarku, ogarnij się. Takich bohaterów jak Ty niejednego już wywiozłem w czarnym worku...
To sem ja
To sem ja 17.06.2019, 05:59
Sami fachowcy... Ciekawe czemu małolatom każą płacić większe OC?
Krzysztof
Krzysztof 12.06.2019, 08:03
Z opisu nie wynika nic co można by było określić "brawurową jazdą". Raczej nieuwagą. Opel zajechał drogę Mietkowi skręcając w lewo. Gdzie tu brawura? Znów krzykliwy tytuł, tylko po to aby "kliki" były? A gdzie rzetelne dziennikarstwo??? Po raz kolejny u was. A fe łobuzy :D

Pozostałe