Gmina Chełm: W Strupinie Dużym powstanie nowoczesna świetlica z placem zabaw

  • 17.05.2019, 09:39
  • DSO
Gmina Chełm: W Strupinie Dużym powstanie nowoczesna świetlica z placem…
Wójt Gminy Chełm podpisał 15 maja 2019r. umowę na dofinansowanie projektu pn. ,,Budowa budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Strupin Dużym”, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 działania ,,Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”.

Gmina otrzymała maksymalne w tym działaniu dofinansowanie w wysokości 500 tys. zł , zajmując 4 miejsce na liście rankingowej. 

Projekt pn. ,,Budowa budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Strupin Duży”, dotyczy budowy budynku świetlicy wiejskiej wraz z przyłączem wodociągowym i energetycznym, budową placu zabaw z siłownią zewnętrzną, miejsc parkingowych, bezodpływowego zbiornika na ścieki sanitarne oraz utwardzeniem i ogrodzeniem terenu. 

Przetarg wygrała firma ,,WYKONAWCA” Usługi Budowlane z Chełma za kwotę 989 tys.  Kwota dofinansowania  500 tys. Termin zakończenia prac wrzesień 2020 r.    

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe