Chełm: W drodze na służbę zatrzymał poszukiwanego listem gończym

  • 14.05.2019, 13:17
  • DSO
Chełm: W drodze na służbę zatrzymał poszukiwanego listem gończym
Funkcjonariusz wydziału kryminalnego chełmskiej komendy jadąc wczoraj do służby zauważył mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Natychmiast poprosił o wsparcie i ruszył za poszukiwanym.

Funkcjonariusz jadąc w poniedziałek swoim samochodem rozpoznał na ulicy w Chełmie 42-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Policjant natychmiast poprosił dyżurnego o wsparcie, a sam obserwował poszukiwanego. W pewnej chwili zatrzymał go i uniemożliwił ucieczkę. Pomogli mu funkcjonariusze będący już w służbie. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym wydanym przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze dwóch lat. Ma na swoim koncie wiele przestępstw, m.in. przeciwko mieniu, wolności oraz rodzinie i opiece.

Zanim jednak trafi do zakładu karnego usłyszy jeszcze zarzuty w sprawie kradzieży miedzianych rynien z budynku użyteczności publicznej w Chemie. Policjanci odnaleźli i zabezpieczyli skradzione mienie o wartości 1700 złotych na jednym ze skupów złomu.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Z wystawy
Z wystawy 15.05.2019, 20:54
Taaa....***nął Bronek złoty pierścionek
UB
UB 15.05.2019, 12:02
FBI normalnie w tym Chełmie

Pozostałe