Sobota, 20.07.2019

Chełm: Strefy płatnego parkowania coraz bliżej

  • 17.04.2019, 11:30
  • DSO
Chełm: Strefy płatnego parkowania coraz bliżej
Ruszyły prace związane z utworzeniem w Chełmie stref płatnego parkowania.

Ratusz ogłosił właśnie tzw. dialog techniczny i czeka na zgłoszenia przedsiębiorców, którzy przedstawią swoją ocenę sytuacji parkingowej w mieście, wyznaczą obszar strefy płatnego parkowania, podadzą informacje na temat płatności czy kontroli wnoszenia opłat parkingowych. 

Zgłoszenia do udziału w dialogu technicznym zainteresowani mogą składać do 19 kwietnia - osobiście lub pocztą elektroniczną.
 

dso_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
longin
longin 24.04.2019, 11:30
Dlaczego usunięto komentarz odnośnie samochodu reklamy na Popiełuszki.Czyżby Cenzura wróciła
longin
longin 24.04.2019, 11:19
To powinno być już dawno samochód z reklamą stoi na parkingu
na Popiełuszki od kilku miesięcy i chyba nikt za to nie płaci.
chełmianin
chełmianin 18.04.2019, 13:17
Pan Juszczuk stwierdza, w innych artykułach, że takie było zapotrzebowanie mieszkańców oraz że będą środki na remont dróg. Zapomniał tylko że jako koalicjant SLD będąc w PSL przez 12 lat doprowadził to miasto do ruiny finansowej. Teraz wyciąga ręce po pieniądze mieszkańców. A może niech sam odda kasę za 12 lat jaką przytulił na różnych stołkach.
Pic na wode
Pic na wode 17.04.2019, 14:22
To Bedzie 5+...Pana Prezydenta Banaszka masa nowych opłat dla mieszkańców ,,,, a to parkingowe ,,,,mpecowe ,,,,,,drogowe ,,,targowe..,,,itd,, A gdzie remont krajowej 12!!!!!!!! Podpisy uściski rąk medialnie pięknie i dalej NIC>>>>> Rewitalizacja Pl,Łuczkowskiego pod znakiem zapytania ,,, Konsultacje z Mieszkańcami u prezydenta fakt są ,,,,tylko oko w oko,Brawo a Potem nic ze spraw zgłoszonych nie jest realizowane.nawet drobiazgi,,, Kolejny PIC!!!!
glanc pomada
glanc pomada 17.04.2019, 18:51
jakim picerem trzeba byc by takie glupoty pisac,mogles przyjsc do Ratusza jak bylo spotkanie orgazowane a nie opijac sie piwskiem
pic na wode
pic na wode 18.04.2019, 06:01
A chadzam na spotkania owszem chadzam różne i tylko właśnie czcza gadanina ..a tu początek roku i już na drobne nawet sprawy nie ma kasy odsyłany jest petent do departamentów i na tym stop ,,,Uwagi przyjęte przez urząd i nastała cisza powyborcza.....Ale jak to ładnie medialnie brzmi ....szkoda słów .
moni
moni 17.04.2019, 15:00
Wypij szklankę zimnej wody i zrób kilka głębokich wdechów. Nie należę do osób zamożnych ale tych kilka złotych na parking znajdę. W tym mieście NIE DA SIĘ zaparkować auta w godzinach szczytu - czyli w praktyce pomiędzy 8 a 15. Wprowadzenie parkometrów wykurzy z centrum dusigroszy, którzy bezmyślnie blokują miejsca pod urzędami, sklepami itd.
Anty moni
Anty moni 17.04.2019, 15:17
Takie socjale 500+ w godzinach szczytu zajeżdżają się z okolic i się tłok robi .Chełmianie chodzą z buta ,A przede wszystkim pracują a reszta ma wolne..... socjalne i do biedry na promocje .A tu już za rogiem 500+ krowa 100+ świnia ,i z dobrobytu można na spacerze łykać wodę dowoli,,,i oddychać spalinami głęboko.
Jaa
Jaa 17.04.2019, 14:19
Teraz miłośnicy PIS będą do miasta dawać z buta
lga
lga 17.04.2019, 14:55
Wszyscy będą i uwierz - wszystkim wyjdzie to na zdrowie.

Pozostałe