Chełm: Niewybuch na stoku narciarskim w Kumowej Dolinie

  • 16.04.2019, 11:35
  • DSO
Chełm: Niewybuch na stoku narciarskim w Kumowej Dolinie
Choć od zakończenia II wojny światowej minęły już prawie 74 lata, mieszkańcy naszego regionu nadal znajdują niewybuchy z tamtego okresu. Na taką śmiercionośną pamiątkę natknął się chełmianin podczas spaceru po Kumowej Dolinie.

Mężczyzna natychmiast powiadomił funkcjonariuszy policji, a ci - saperów. Jak się okazało, był to element pocisku artyleryjskiego pochodzącego z czasów II Wojny Światowej. Saperzy zabezpieczyli niebezpieczne 40-centymetrowe znalezisko i zabrali do zniszczenia

Funkcjonariusze przypominają o zachowaniu ostrożności i uczulają, że niewybuchów - nie wolno dotykać ani przenosić. O takim znalezisku należy powiadomić najbliższą jednostkę policji.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe