Znamy stawki za wodę w Gminie Włodawa

  • 01.12.2016, 12:35
  • Radio Bon Ton | Włącz w pracy, słuchaj w samochodzie
Znamy stawki za wodę w Gminie Włodawa www.freeimages.com
Niektórzy mieszkańcy zapłacą mniej za wodę i odprowadzanie ścieków.

Radni gminy Włodawa podczas wczorajszej sesji uchwalili nowe stawki za wodę i odprowadzanie ścieków. Niektórzy mieszkańcy zapłacą więcej - inni mniej,

Wójt Tadeusz Sawicki

loadingŁaduję odtwarzacz...

Różnice są niewielkie - największa to 5 gr podwyżki za odprowadzane ścieki. Wciąż największy problem z opłatami za wodę mają mieszkańcy Sobiboru. To oni płacą za wodę najwięcej w całej gminie Włodawa. Od dłuższego czasu radni zastanawiają się jak mogliby pomóc mieszkańcom i najpopularniejszy jest pomysł dopłat do wody, co można by wprowadzić w każdej chwili. Na razie jednak do tego nie dojdzie i stawka dla Sobiboru Stacji wciąż wynosi 7zł 40gr za metr sześcienny wody.

Wójt gminy Włodawa, Tadeusz Sawicki

loadingŁaduję odtwarzacz...

Teoretycznie mogłaby pomóc budowa własnego ujęcia przez gminę, ale w praktyce ceny mogłyby wówczas jeszcze wzrosnąć. A to dlatego, że pobór wody w Sobiborze stacji jest nieduży i rozkłada się na niewielką liczbę mieszkańców.

Radio Bon Ton | Włącz w pracy, słuchaj w samochodzie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe