Lodowisko już działa

  • 01.12.2016, 11:59 (aktualizacja 01.12.2016, 12:45)
  • Radio Bon Ton | Włącz w pracy, słuchaj w samochodzie
Lodowisko już działa www.freeimages.com
Chełmskie lodowisko dostępne dla mieszkańców.

Od rana (01.12)  można korzystać z chełmskiego lodowiska. Tafla przy ulicy Sienkiewicza 22 jest już gotowa. Lodowisko będzie czynne od 8:00 do 19:00. Godzina szaleństwa na lodzie będzie kosztowała 6 zł, bilet ulgowy kupimy za 4 zł. Na lodowisku będzie też można prowadzić lekcje wychowania fizycznego - w tym przypadku wejściówki będą jeszcze tańsze - i będą mogły z nich korzystać zarówno szkoły z Chełma, jak i spoza miasta. Przy lodowisku będzie też czynna wypożyczalnia łyżew. I tu dobre informacje dla tych, którzy narzekali do tej pory na stan łyżew. Chełmski MOSiR zamówił już nowy sprzęt, około 20 par. Lodowisko przy ulicy Sienkiewicza będzie dostępne do końca lutego.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie już teraz zaprasza wszystkie chętne dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Mikołajkowych Zawodach Łyżwiarskich, które odbędą się na chełmskim lodowisku 03 grudnia o godzinie 9.00.
Zapisy tradycyjnie odbędą się tuż przed zawodami.
Dla najlepszych uczestników przewidziane są nagrody rzeczowe, dyplomy i słodycze.
Serdecznie Zapraszamy !!!

Radio Bon Ton | Włącz w pracy, słuchaj w samochodzie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gosc
gosc 01.12.2016, 14:46
Lodowisko nalezy przenieść na błotny parking obok Parku Wodnego. I wtedy kompleks sportowy będzie w jednym miejscu. Bedzie mozliwość napicia sie oraz zjedzenia na miejscu. Lodowisku sprawic wiatę i będzie miód malina oko sie skrzli :-)

Pozostałe