16 Dni Przeciw Przemocy Wobec Kobiet we Włodawie

  • 29.11.2016, 12:32
  • Radio Bon Ton | Włącz w pracy, słuchaj w samochodzie
16 Dni Przeciw Przemocy Wobec Kobiet we Włodawie www.freeimages.com
Symbolem tych dni jest biała wstążka.

Włodawska policja przyłączyła się do międzynarodowej kampanii '16 Dni Przeciw Przemocy Wobec Kobiet'. Mundurowi wspólnie z lokalnymi instytucjami pomocy społecznej i pomocy rodzinie będą pełnić dyżury telefoniczne i udzielać porad. Akcja potrwa do 10 grudnia - oprócz włodawskiej komendy, po pomoc można dzwonić między innymi do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Włodawie, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Włodawie, a także gminnych ośrodków pomocy społecznej w Hańsku, Starym Brusie, Urszulinie, Woli Uhruskiej, Wyrykach oraz Włodawie.

Symbolem kampanii '16 Dni Przeciw Przemocy Wobec Kobiet' jest biała wstążka. Jej noszenie - szczególnie przez mężczyzn - ma wyrażać brak zgodny na stosowanie przemocy wobec kobiet.

Radio Bon Ton | Włącz w pracy, słuchaj w samochodzie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe