Chełm: Prezydent zapowiada nowe miejsca pracy

  • 19.03.2019, 07:13 (aktualizacja 19.03.2019, 07:17)
  • DSO
Chełm: Prezydent zapowiada nowe miejsca pracy
W Chełmie ma powstać co najmniej 200 nowych miejsc pracy - zapowiedział prezydent miasta Jakub Banaszek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nowe miejsca pracy mają powstać jeszcze w tym roku.

Prezydent poinformował też, ze miasto ma ponad 15 hektarów wolnej powierzchni, która może być przeznaczona pod inwestycje. Urzędnicy rozpoczęli już intensywne prace nad zagospodarowaniem 13 z tych 15 hektarów - dla potencjalnych przedsiębiorców. 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PodPis
PodPis 21.03.2019, 11:50
W urzędzie pozwalnia ludzi, w spółkach itd i akurat będą miejsca dla jego ziomków. Nie rozumiem jednego, jaki cel mają zwolnienia ludzi w urzędzie skoro na to konto zatrudniane są nowe osoby: sekretarki, pomoce, przenoszone są osoby z mopru do urzędu???
Czytlelnik
Czytlelnik 20.03.2019, 20:24
"Urzędnicy rozpoczęli już intensywne prace [...]" Jakie prace? Dali cynk do BonTonu. No, zaprawdę, intensywna praca. A tak poważniej - czy w redakcji (celowo z małej litery) czytacie (słuchacie), co piszecie (mówicie)? Dzień w dzień bełkot władzy (?) bez żadnego rozwinięcia, analizy, konfrontacji. I nie chodzi o brak komentarza, tylko o całkowity brak INFORMACJI :(
an
an 20.03.2019, 07:37
Mam nadzieję że te miejsca pracy to nie bedą w urzędzie, bo sił już nie wystarcza żeby zarobic i na siebie i na to pasozytnictwo.
A co do nowych miejsc pracy to niech PIS już się nie wysila. Likwidując handel detaliczny z Ukrainą zlikwidował nie 200 a 2000 miejsc pracy jak nie wiecej. Cała wschodnia Polska żyła ze sprzedaży produktów na UA...
PP
PP 20.03.2019, 21:01
Urzędasów przybędzie i to różnej maści o to można być spokojnym. Już słychać o planach budowy obiektów biurowych np. w okolicach Mrówki. Wiadomo kto zapewne opłaci tych darmozjadów od produkcji biurowej makulatury, jeżeli za tym nie powstanie odpowiednio duża ilość stanowisk pracy, produkująca rzeczywiste dobra materialne. Nie ma to jak urzędniczy udój tego czy tamtego budrżetu publicznego.
Łubu Dubu
Łubu Dubu 19.03.2019, 17:57
Ciekawe czy miejsca pracy dla mieszkańców czy dla desantu z Białej, Siedlec i innych regionów dojnej zmiany?
julie
julie 19.03.2019, 13:32
Czekamy :)
monika
monika 19.03.2019, 15:27
Pytanie, czy dla Chełmian, czy desantu? Czy nowe miejsca będą nowymi w obliczu odbywających się zwolnień?

Pozostałe