Psiaki czekają na adopcję!

  • 21.11.2016, 11:32
  • Radio Bon Ton | Włącz w pracy, słuchaj w samochodzie
Psiaki czekają na adopcję! Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt
Dzisiaj w naszym cyklicznym programie "Na Tropie" zachęcamy do adopcji psiaków. To naprawdę sympatyczni czworonożni przyjaciele, którzy czekają na nowy dom.

W Chełmie mamy dwa młode bo około 1 roczne psy które pilnie szukają domów:

Dingo- roczny pies, który nie miał pozytywnych doświadczeń związanych z człowiekiem. Boi się gwałtownych ruchów, kojca, smyczy. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie łagodna praca z psem przynosi już niemałe pozytywne efekty. Dingo jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony na wściekliznę i choroby wirusowe - posiada książeczkę zdrowia. Szukamy odpowiedzialnego miejsca  w domku jednorodzinnym!! Dingo czuje się idealnie na posesji - musi być ogrodzona i oczywiście postawiona duża ocieplana buda. Czy w domu się odnajdzie? Być może. Jednak nie sprawdzaliśmy. Nowy właściciel będzie musiał przeprowadzić zabieg kastracji na własny koszt w wyznaczonym przez nas terminie.  Kontakt w sprawie adopcji 609-122-576.

Ksena - to młodziutka, spora około roczna suczka. Została wyrzucona na cmentarzu w Siedliszczu - była bardzo wychudzona, zakleszczona, trudno oszacować ile się tam błąkała. Pod opiekę straży trafiła w październiku. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym, została odrobaczona, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym, posiada obrożę FORESTO i jest wysterylizowana.

Ksena ładnie chodzi na smyczy, reaguje na komendy siad i daj łapę, zachowuje czystość w domu, wie także do czego służy kanapa jednak pozostawiona sama w domu robi straszną demolkę :( Dlatego najlepszym domem byłby domek jednorodzinny (oczywiście z ogrodzoną posesją) z możliwością wchodzenia do środka lub buda na posesji, ale nie kojec, bo Ksena bardzo nie lubi zamknięcia i robi wszystko by z niego wyjść.

Jest spragniona kontaktu z człowiekiem, nie przejawia agresji, bardzo lubi dzieci. Stosunek do psów zazwyczaj pozytywny, kotów nie toleruje, kur także nie. Kontakt w sprawie adopcji 695-957-269 lub 781-145-024.

Radio Bon Ton | Włącz w pracy, słuchaj w samochodzie

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe