Chełm: Kto zostanie "Społecznikiem Roku" ?

  • 11.03.2019, 14:09
  • DSO
Chełm: Kto zostanie "Społecznikiem Roku" ?
Chełmska Rada Działalności Pożytku Publicznego ogłasza konkurs na "Społecznika roku”. Tytuł ten trafi do osoby, która między innymi działa na rzecz innych; walczy skutecznie z problemami społecznymi, jest pomysłodawcą i organizatorem szczególnie wartościowych działań i inicjatyw społecznych.

Kandydatów do tytułu społecznika roku zgłaszać mogą osoby pełnoletnie, a także organizacje. Wystarczy wypełnić formularz i uzasadnić swój wybór, a potem złożyć wniosek w siedzibie Stowarzyszenia Ośrodek Wspierania Rodziny przy ul. Obłońskiej lub przesłać listownie.

Druk formularza zgłoszeniowego dostępny jest w siedzibie Stowarzyszenia, a także w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miasta Chełm.
Termin zgłaszania kandydatów upływa 31 marca.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe