Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Krasnystaw: Tragiczny wypadek na drodze do Zamościa. Osobówka wpadła między dwa samochody ciężarowe

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj nad ranem na drodze krajowej nr 17 na odcinku Krasnystaw-Zamość w miejscowości Sitaniec-Wolica, w powiecie zamojskim.
Krasnystaw: Tragiczny wypadek na drodze do Zamościa. Osobówka wpadła między dwa samochody ciężarowe

W wyniku zderzenia z dwoma samochodami ciężarowymi zginął kierowca samochodu osobowego. Kierowcy ciężarówek nie odnieśli obrażeń. 

Do wypadku doszło podczas manewru wyprzedzania. Kierujący osobówką mężczyzna, otarł się o nadjeżdżający z naprzeciwka ciężarowy renault, którym kierował 30-latek z powiatu lubelskiego, a chwilę później uderzył w kolejny samochód ciężarowy, kierowany przez 25-latka z Zamościa.

Kierowcy ciężarówek nie odnieśli obrażeń. Obaj byli trzeźwi. Jednak wstępne badanie narkotesterem wykazało w organizmie 25-letniego kierowcy ciężarówki - tej w którą uderzyło suzuki, obecność substancji odurzających. Od mężczyzny pobrano krew do analizy.

Droga w miejscu dramatycznego wypadku, przez kilka godzin, była nieprzejezdna.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: GregTreść komentarza: Tak samo na Wołyńskiej ten sam proceder. Nie dość że z rana trzeba się stawić i czekać w kolejce aby się zarejestrować bo nikt nie odbiera telefonów. Niestety ale to chyba norma w tym Chełmie.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 12:09Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: jamlenkaTreść komentarza: A konieczność wstawania o nieludzkiej porze i wystawania pod drzwiami przychodni, gdy jest się chorym, w chłodzie i mrozie, żeby się zarejestrować na dany dzień, nie narusza zbiorowych praw pacjenta? Czemu to jest wciąż przez wszystkich akceptowany standard w publicznych przychodniach?Data dodania komentarza: 23.01.2026, 20:02Źródło komentarza: Sprawa recept w chełmskiej przychodni. Rzecznik wszczyna postępowanieAutor komentarza: IwonaTreść komentarza: A gdzie był Pan Prezydent do tej pory?Data dodania komentarza: 17.01.2026, 21:26Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schroniskuAutor komentarza: MariannaTreść komentarza: Bez szans na zebranie takiej kwoty.Data dodania komentarza: 16.01.2026, 07:11Źródło komentarza: Miłość w obliczu wyzwania: rodzice 3-letniego Szymka o walce z dystrofią Duchenne’aAutor komentarza: MikiTreść komentarza: Dość rzeczowo przedstawiona została sytuacja schroniska i psów, niemniej zabrakło jednego ważnego stwierdzenia. Panie zaznaczyły, iż w mediach rozgorzała dyskusja dotycząca schroniska, jednak nie wspomniały, że jednocześnie rozpętał się hejt wobec Prezydenta Chełma. Pojawia się więc pytanie, czy przedstawiciele Urzędu Miasta byli w sobotę na miejscu spontanicznie, czy też – po waszej dziennikarskiej interwencji – a może jednak w porozumieniu z Prezydentem. Nawet jeśli uczynili to bez wcześniejszej informacji, również należy to pochwalić, gdyż w sytuacjach kryzysowych i newralgicznych trzeba podejmować decyzje nie czekając na odgórne polecenia. Świadczy to bowiem o trosce urzędu o sprawy miasta. Kwestia zarządzania schroniskiem stanowi natomiast temat odrębny i należałoby również zapytać, jak wyglądało to w latach poprzednich, za wcześniejszych władz.Data dodania komentarza: 13.01.2026, 15:57Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schronisku
Reklama
test