Niedziela, 21.04.2019

WYNIKI - KONKURS WALENTYNKOWY - WYGRAJ BIŻUTERIĘ OD JUBILER QUEEN

  • 31.01.2019, 11:05 (aktualizacja 14.02.2019 07:18)
  • DSO
WYNIKI - KONKURS WALENTYNKOWY - WYGRAJ BIŻUTERIĘ OD JUBILER QUEEN
Zapraszamy do wzięcia udziału w Walentynkowym Konkursie Radia Bon Ton, w którym prezenty dla zakochanych ufundował Jubiler Queen - Chełm, ul. Lubelska 20

AKTUALIZACJA


Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym Walentynkowym Konkursie.

Najchętniej nagrodzilibyśmy wszystkich, ale ponieważ mamy tylko 6 nagród, trafiają one do:

ewa_czuprynska 

Pewnego dnia stanales na drodze mojego zycia i stales się moim swiatem. Rozproszyłes ciemnosc, ktora mialam w sercu, a to nie takie łatwe byc moim swiatłem. Jednym i jedynym posrodku zimy. Byly takie dni, ze nie chcialo sie zyc, byly chwile, ze nic sie nie dzialo, zycie stalo. Pozniej pojawiles sie Ty i zmieniles wszystko, i znikly cale lzy. Milosc jest wszystkim, a w moich oczach jest Toba. Zyjemy teraz tu i kocham Cie az po grob. Jestes w moim zyciu to najlepsze, co mam, jestes w moim sercu to cudowne. Niewyobrazalne byloby zyc bez Ciebie,bo nie mozna zyc bez milosci.

 

Gosieńka 


Mamusiu Anusiu :* ?
Walentynki to taki dzień, że wszyscy sobie miłość wyznają, to, że Cię kocham oczywiście wiesz, ale nie zaszkodzi powtórzyć jeszcze raz. 
Życzę Ci, abyś o tym zawsze pamietala, że dla nas jesteś najważniejszą osobą na świecie. 
Życzę Ci abyś się spełniała - w małżeństwie, w rodzinie i w pracy. 
Życzę Ci abyś zawsze realizowala swoje plany i marzenia bo jak dobrze wiesz wszystko z nami jest możliwe. 
Życzę Ci uśmiechu na twarzy, którym nas obdarzasz każdego dnia. 
Życzę Ci morza miłości, samych serdeczności i mnóstwa zdrowia. 
Kocham Cie bardzo! Dziękuję za wszystko! Małgoś ? :*

 

joanna_l


Rogucki śpiewał, że "chciałaś mieć mnie w domu na jesień". Ja z Tobą chcę doczekać jesieni życia. Bo jesteś moim najlepszym przyjacielem, wsparciem, obrońcą. Jesteś najwspanialszym narzeczonym na świecie a dzień naszego ślubu będzie dla mnie spełnieniem marzeń. Jestem przy Tobie najszczęśliwsza. I Piotr śpiewał też, że co prawda, "nie zawsze będzie pięknie" ale ja się tego nie boję. Bo wiem, że my razem jeszcze nie jedną jesień zdobędziemy i razem dotrwamy do jesieni. Kocham.
Najlepszemu, najprzystojniejszemu i najbardziej błyskotliwemu narzeczonemu na świecie - Jarkowi 
Joanna
 

anna_k 


Nie ważne czy blisko czy daleko,nasze serca biją mocno i chodź czas ucieka. Miłość jest wielka ,przesunie góry. Rzekę z morzem zmięsza by odległość tą zdeptać,chmury przeskoczyć i znów Cię zaskoczyć. Wszystkiego najcudowniejszego skarbie,wiem że chodź dzielą nas tysiące kilometrów to i tak nasze serca bija w tym samym kierunku i nie ważne czy sie spotkamy dziś czy za miesiąc to i tak będziemy świętować ten dzień jak by to był 14 luty :) KOCHAM CIĘ KICIA ❤

 

pawel_chromiak 


Moja Kochana Ewelinko ❤️nic nie dzieje się przypadkiem nie przypadkiem spotkałem Cię na swojej drodze nie przypadkiem Cię pokochałem nie przypadkiem Ci zaufałem Chce być z Tobą na zawsze ?budzić się i zasypiać przy Tobie kłócić się i godzić zawsze żyć w zgodzie?Kocham Cię Mój Piękny Kwiatuszku twój Pawełek ❤️
 

basia_drzewiecka 


Serce drży w oczach łzy całość tworzymy MY? Nasze smutki i radości przeplatają nas w miłości i też szczerość co doskwiera niech pozostanie i nie umiera bo dzięki niej My się kochamy i do siebie zaufanie mamy. Dla Erwinka?

 

Nagrodzone walentynkowe wyznania będzie można usłyszeć dzisiaj (14 lutego) na antenie Radia Bon Ton między godziną 10 a 14.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do naszej redakcji Lubelska 31.
 


 

Aby wygrać, należy wziąć udział w naszym konkursie - wystarczy zostawić pod tym postem w komentarzu życzenia lub wyznanie miłości dla ukochanej osoby. 

6 najpiękniejszych, trafiających prosto w serce, przedstawimy na naszej antenie 14 lutego, pomiędzy 10 a 14, i nagrodzimy zestawami biżuterii.


*aby zostawić komentarz należy zarejestrować się podając adres e-mail 

 

Szczegóły w regulaminie

 

dso_

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Komentarze (46)

Możliwość komentowania dostępna jest jedynie dla zalogowanych użytkowników.
katarzyna_koltun
katarzyna_koltun 14.02.2019, 10:33
Jestem bardzo mocno rozczarowana wynikami. A zyczenia tej dziewczyny do swojej matki uwazam ze sa fajne ale nie powinny wygrac bo to dzien zakochanych. Swojej polowce wyznaje sie miłość a nie matce.
M.
M. 14.02.2019, 18:57
Przepraszam bardzo ale te zyczenia czy jak to mozna nazwac zostaly skopiowane a jak dobrze wiemy to mialy byc swoje zyczenia a nie z internetu.
M.
M. 14.02.2019, 19:09
Mam na mysli oczywiscie wiersz Pani Katarzyny Koltun, ze jest z internetu bo wlasnie tylko ta Pani jest rozczarowana wynikami konkursu. A ja nie widze nic zlego w zlozeniu zyczen matce jezeli chodzi o zyczenia tej dziewczyny.
ewa_kosiewicz
ewa_kosiewicz 13.02.2019, 20:37
Życzenia

W dniu tak wspaniałym
dla par pięknych i wytrwałych
życzę nieustannej miłości ,
bez kłótni i zazdrości,
życia w szczęściu i czystej szczerości.
Niech amor w waszych sercach gości,
abyście dożyli późnej starości w niepokonanej miłości.
Niech gwiazdy was wspierają,
drogę prostą oświetlają,
a księżyc blaskiem swym życie na lepsze zmienia,
by omijały was troski i cierpienia.

Wyznanie miłości

Kocham cię wiosną i latem,
jesienią i zimą.
Kocham cię szczerze bez wątpienia.
Miłość do ciebie na stałe jest w sercu mym zapisana.
Wierzę ci bezgranicznie i wiem ,że mam dla kogo żyć.
tomek_szozda
tomtom 13.02.2019, 18:05
Choć jestem czasem ponury
I szukam wszędzie wciąż dziury
To wiesz jak mnie rozweselić
Uśmiechem się Swoim podzielić

Mam Swoje okropne przywary
Ruszam się wolno jak stary
Ty tupiesz swoim obcasem
Ja mam już nogi za pasem

Gdy moja drużyna przegrywa
Lub w domu nie ma już piwa
Przychodzisz do mnie cichutku
Pocieszasz mnie po malutku

Wiedz że jesteś moją połówką
Tą szyją co kręci mą główką
Jesteś jak dla mnie jak muza dla poety
Nie ma drugiej takiej kobiety

Poznałem Cie w mojej młodości
I byłem spragniony, spragniony miłości
Przy tobie znalazłem moje źródełko
Kocham Cię bardzo moja perełko
ewa_czuprynska
ewa_czuprynska 12.02.2019, 16:27
Pewnego dnia stanales na drodze mojego zycia i stales się moim swiatem. Rozproszyłes ciemnosc, ktora mialam w sercu, a to nie takie łatwe byc moim swiatłem. Jednym i jedynym posrodku zimy. Byly takie dni, ze nie chcialo sie zyc, byly chwile, ze nic sie nie dzialo, zycie stalo. Pozniej pojawiles sie Ty i zmieniles wszystko, i znikly cale lzy. Milosc jest wszystkim, a w moich oczach jest Toba. Zyjemy teraz tu i kocham Cie az po grob. Jestes w moim zyciu to najlepsze, co mam, jestes w moim sercu to cudowne. Niewyobrazalne byloby zyc bez Ciebie,bo nie mozna zyc bez milosci.
monika_stepien
Monika 12.02.2019, 12:25
Kochany! Mogłabym napisać dla Ciebie wiersz, z przesłaniem i rymami... Lecz co z tego, skoro Ty tak twardo stąpasz po ziemi i nie przepadasz za wzniosłymi epitetami? Dlatego dzisiaj, mój Drogi, pragnę przekazać prozą całą poezję naszego uczucia. Poznaliśmy się jako młodzi ludzie. Wkraczaliśmy w dorosłe życie. Nie mieliśmy niczego, z wyjątkiem wielkiej potrzeby kochania i bycia kochanym. Nie stać Cię było na bilet do kina, pamiętasz? Teraz, po latach, mamy prawie wszystko to, czego pragnęliśmy, a do kina chodzimy wtedy, kiedy tylko mamy na to ochotę. Proszę, nie zapominaj jednak o tym, że pokochałam Cię w chwili, gdy mogłeś ofiarować mi "jedynie" czyste serce, pełne szczerej miłości. Życzę Ci, i sobie również, aby nasz związek był każdego dnia tak trwały, jak fundamenty, na których zbudowaliśmy łączącą nas relację. Kochanie, oby nigdy nie zabrakło Ci motywacji do znoszenia moich humorów i wiary w siłę naszego uczucia. Drogi Mężu, bądź szczęśliwym człowiekiem, a miłość niech na zawsze stanie się przyczyną Twojej radości.
malgorzata_czarkowska
Gosieńka 12.02.2019, 08:26
Mamusiu Anusiu :* 💝
Walentynki to taki dzień, że wszyscy sobie miłość wyznają, to, że Cię kocham oczywiście wiesz, ale nie zaszkodzi powtórzyć jeszcze raz.
Życzę Ci, abyś o tym zawsze pamietala, że dla nas jesteś najważniejszą osobą na świecie.
Życzę Ci abyś się spełniała - w małżeństwie, w rodzinie i w pracy.
Życzę Ci abyś zawsze realizowala swoje plany i marzenia bo jak dobrze wiesz wszystko z nami jest możliwe.
Życzę Ci uśmiechu na twarzy, którym nas obdarzasz każdego dnia.
Życzę Ci morza miłości, samych serdeczności i mnóstwa zdrowia.
Kocham Cie bardzo! Dziękuję za wszystko! Małgoś 💝 :*
marta_kawalec
marta_kawalec 10.02.2019, 23:49
Mężu Drogi...

...przed Tobą robiłam to, co uważałam za „słuszne”, „właściwe”, „takie jakie powinno być”. Wszystko miało swój porządek, właściwą chronologię. Byłam grzeczną dziewczynką z zawsze poukładanymi kredkami w piórniczku. Wszystko było takie ułożone, zaplanowane. Z małym jednym wyjątkiem. Wybiegając 10 lat do przodu nie potrafiłam powiedzieć, w którym miejscu chciałabym się wówczas znaleźć. Miałam wiele planów, myśli, które mąciły mi w głowie. Żadna jednak zaplanowana przyszła przystań nie była moją ostoją, do której dążyłam. Sama nie wiedziałam czego chciałam. Dziś już wiem. Dzięki Tobie. „Poukładałeś mnie”. Nadałeś mi właściwy tor. Za 10 lat nie ważne gdzie, nie ważne jak, chcę kroczyć przy Tobie. Nosić na palcu obrączkę, którą mi podarowałeś i cieszyć się chwilą, tak jak akurat w tym momencie robię. Chcę wspominać Twój żółty t-shirt, który miałeś na sobie, gdy Cię poznałam, i który przypadkowo zniszczyłam w praniu farbując na niebiesko. Chcę słyszeć Twoje „Nothing Martina”, gdy jesteś wkur*iony i śmiać się z Twojego pierwszego siwego włosa. Chcę spać przy ścianie, bo lubię. I wiem, że Ty lubisz, gdy ja coś lubię. Chcę piec Ci ciasta jakie tylko zapragniesz, bo przecież… lubisz. I ja także lubię, gdy Ty lubisz. Chcę być blisko Ciebie i rozkoszować się każdą minutą Twojej bliskości. Szczególnie w nocy. Nawet, gdy chrapiesz :P
Z permanentnego zobojętnienia wyswobodziłeś mnie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Tak jakbym obudziła się ze snu, który towarzyszył mi przez dotychczasowe moje życie. Stałam się pewną siebie i niezniszczalną osobą. Dzięki Tobie nabrałam siły, o której pojęcia do tej pory nie miałam. Zrozumiałam, że mogę WSZYSTKO, jeśli tylko chcę. Każdego dnia dodajesz mi energii, aby wstać. Przekonujesz, że to co robimy i do czego dążymy – robimy to dla Nas, Naszej przyszłości. Przy Tobie odkrywam zupełnie inny świat. Świat przyjemności i radosnego miłowania każdego dnia. Dzięki Tobie chcę być lepszym człowiekiem. Bo przecież o to w tym wszystkim chodzi. Czy mogłabym żyć bez Ciebie? Pewnie mogłabym. Człowiek jest w stanie znieść wszystko. Ale nie chcę. Nie chcę "musieć" tego znosić. I mam nadzieję, że nigdy nie stawię czoła temu uczuciu.
Najlepszym uczuciem na świecie jest zasypianie na Twoim ramieniu. Nie wiem jak Ty to wytrzymujesz, że całą noc nie drętwieje Ci ręka ^^ Uwielbiam się budzić przy Tobie i przytulać Cię, gdy jeszcze śpisz i nawet nie zdajesz sobie sprawy, że to robię. Uwielbiam zapach Twojej skóry. Uwielbiam, gdy idziesz do pracy i całujesz mnie w czółko. Uwielbiam, gdy pytasz, czy coś mi kupić, gdy wracasz z pracy. Uwielbiam, gdy wracasz z pracy z tekstem na ustach „No cześć kochanie!”, „Arrow sucz, gdzie jesteś!?”. Uwielbiam gdy myjesz podłogę, podczas gdy ja myję naczynia. Nawet uwielbiam jak „walczysz” z psem, choć zwykle jedno z Was (najczęściej TY) jest poszkodowane. Jesteś moim przyjacielem, bohaterem, towarzyszem życia. Jesteś moim mężem. I niech tak pozostanie na zawsze Hossuś :* Księżycu mojego życia. Moje słońce i gwiazdy. Mam nadzieję, że te Walentynki będą dla obojga Nas wyjątkowe. Najważniejsze, że spędzimy je razem.

Twoja na zawsze.

M.

michal_kkk
michal_kkk 9.02.2019, 08:11
Kiedyś nad głową czarne chmury,
Dziś już tylko białe obłoki,
Zamiast pustki czterech ścian,
Witają mnie roześmiane oczy

Zerkałem nieśmiało na Ciebie,
Jak niedźwiedź biały zza dębów,
Utonąłem wtedy w Twych oczach,
Niczym kamyk w Uherce głębi

Unosi mnie miłość do Ciebie,
Gdzieś ponad chełmską górkę,
I mknę znów na spotkanie,
Pędem wsiadając w dwójkę

Chcę szeptać Ci w mroku,
O tym co naprawdę czuję,
Serce bije tak niespokojnie,
Jak gdy kontroler CLA szturmuje

Gdybym był prezydentem,
Zrobił bym Cię dyrektorem,
Lecz dać Ci mogę miłość piękną,
Niczym galerii chełmskiej projekt

A gdy obok Cię nie ma,
Jak wielu po wyborach,
Jedną po drugiej wiadomość piszę,
Aż nadejdzie spotkania pora

Gdy nadchodzą Walentynki,
Serce jak hejnał w Zorzy gra,
Nasza miłość nie przeminie,
Prędzej pokieruję MPGK
lukasz-_kozlowski
lukasz-_kozlowski 7.02.2019, 22:31
Od kiedy Ciebie poznałem to wtedy wiedziałem...
Będziesz moją jedyną, kochaną- wybraną.
To z Tobą życie sobie ułożę i rodzinę założę.
Każdy dzień jest wyjątkowy, bo dwie serca połowy, dawno się poznały i pokochały .
Prawdziwą miłością jesteś Ty, taka radosna, ciepła i wyjątkowa.
Bo to Ty jesteś ta lepsza połowa.
Basia - imię mówi samo za siebie, tylko Ty...Kocham Ciebie
paulina_wojcieszek
paulinka-myszka 7.02.2019, 20:08
W ten cichy pogodny wieczor, gdy gwiazdy swieca na niebie, Ja pelna tesknoty pisze ta kartke do Ciebie.
Dlugie sa teraz godziny, dni sie ciagna bez konca, Bo brak mi jest czegos-czegos pieknego, brak mi jest kogos kogos bliskiego.
Dotyku warg Twoich, usmiechu Twego, Twych milych pieszczot i oczu kochanych, dzwieku Twych slow a nawet nerwow niechcianych.
Brak mi jest tego lecz warto jest czekac , by znow obok Ciebie byc i z usmiechem na twarzy dalej przez zycie razem isc!!!
Kocham Cie!!! I z niecierpliwoscia czekam na zawsze Twoja myszka 😘
katarzyna-_dolinska
katarzyna-_dolinska 7.02.2019, 18:52
Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma”
Tak Skarbie niech pozostanie u nas do końca życia i jeszcze dłużej.
Kocham Cię i zawsze będę kochac!!

michal-_banas
Michał Banaś 6.02.2019, 12:36
Gdy Cię pierwszy raz ujrzałem nie od razu się zakochałem. Spoglądalas na mnie skrycie lecz ja tego nie zauważałem bo problemów trochę miałem. Ty w swych staraniach nie ustawałaś i za wygraną nie dawałaś. Wspólna pasja nas połączyła ale to nie jedyna przyczyna była. Chwile razem dużo mi dały i miłość w moim sercu wywołały. Od tej pory Cię zauważałem ale nic nie mówiłem, że pokochałem. Twoj uśmiech i spojrzenie były dla mnie jak natchnienie. Wesoła i uśmiechnięta taką Ciebie od początku pamiętam.  Dałaś mi dużo szczęścia i radości dzięki temu możemy nadal tym się dzielić w naszej miłości. Wspólne pomysły, plany i pragnienia to nasze życie na lepsze zmienia. Pokochałaś mnie takiego jakim byłem od chwili gdy Cię zobaczyłem. Ciepłe serce dobra dusza to jest to co mnie w Tobie porusza. Chodź nie jestem ideałem zawsze kogoś tak kochanego i dobrego poznać chciałem. Być kochanym przez Ciebie to jak pobyt w niebie. Chcę aby nasze wspólne chwile długo trwały i na naszych buziach codziennie uśmiech wywoływały. Niech nasze starania nigdy nie ustają i nasza miłość pogłębiają. Ciężko opisać moje odczucia bo trudne są do przelania na papier ludzkie uczucia. Podziękować mogę za Twą miłość jedynie moim byciem przy Tobie w smutku, szczęściu i chorobie. Nie ważne jakby źle było to pamiętajmy co nas połączyło. Razem do przodu iść przez życie i kochać się tak bardzo mocno ale nie skrycie. Czuć swą obecność w każdej chwili nawet gdybyśmy razem obok siebie nie byli.  Wszystkim życzę takiej miłości aby dawała im tyle radości. Każdy jest jej godzien bo życie jest jedno a żyć trzeba na co dzień. Iść przez życie pełnym nadziei, że mamy życie z ukochaną osobą takie jakiego chcieliśmy. Nie martwić się niczym nie patrzeć wstecz lecz śmiało do przodu przez życie z ukochaną osobą biec. Pamiętaj Kochanie cokolwiek się stanie ja będę przy Tobie jak anioł stróż i żył będę z Tobą do końca świata, tak długo dopóki nie miną nasze wspólne lata. Ty mnie Kasiu szczęśliwym uczynilaś i na wiele więcej niż na ten wiersz zasłóżyłaś. Od Michała na Kawasaki co pod Lidlem wpadł Ci w oko a teraz gości w Twoim sercu głęboko 😍😘😘😍
katarzyna_koltun
katarzyna_koltun 6.02.2019, 10:13
Chciałabym Cię kochać choć raz. Chciałabym wieczorem zimowym wśród wichrów śnieżycy ramieniem osłonić i w huku morskiego żywiołu usłyszeć Twój szept. W południe Lipcowe w rozgrzanych załomach skalistej przełęczy kołysać do snu i nocą we dworze zacisznym przy świecach i winie z jedwabiu okrywać Twój blask. I chciałabym choć raz być na wyspie jeziora gdzie wolni i nadzy będziemy słońca witać blask i dłonie serdeczne i usta i siebie Ci dać i oddech Twój wstrzymać i Tobą się stać. Perłową karetą stukonną ponieść do gaju w krainę rozkoszy i trwać. Chciałabym o świcie zapomnieć, w upojnym Twym śnie się zanurzyć i tak Cię kochać choć raz. Od kochającej Kasi dla Michała.
Marko
Marko 15.02.2019, 10:18
PLAGIAT !!!
http://wiersze.kobieta.pl/wier…
katarzyna_kalacinska
katarzyna_kalacinska 6.02.2019, 09:54
Powiedz mi jak mnie kochasz. — Powiem. — Więc? — Kocham cie w słońcu. I przy blasku świec. Kocham cię w kapeluszu i w berecie. W wielkim wietrze na szosie, i na koncercie. W bzach i w brzozach, i w malinach, i w klonach. I gdy śpisz. I gdy pracujesz skupiona. I gdy jajko roztłukujesz ładnie — nawet wtedy, gdy ci łyżka spadnie. W taksówce. I w samochodzie. Bez wyjątku. I na końcu ulicy. I na początku. I gdy włosy grzebieniem rozdzielisz. W niebezpieczeństwie. I na karuzeli. W morzu. W górach. W kaloszach. I boso. Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą. I wiosną, kiedy jaskółka przylata. — A latem jak mnie kochasz? — Jak treść lata. — A jesienią, gdy chmurki i humorki? — Nawet wtedy, gdy gubisz parasolki. — A gdy zima posrebrzy ramy okien? — Zimą kocham cię jak wesoły ogień. Blisko przy twoim sercu. Koło niego. A za oknami śnieg. Wrony na śniegu.

Marco
Marco 15.02.2019, 10:19
PLAGIAT!!!
Konstanty Ildefons Gałczyński
"Rozmowa liryczna"
marcin_maslowski
marcin_maslowski 5.02.2019, 19:19
Dziś Świętego Walentego a ja myślę i cóż z tego! Ja Cię kocham dnia każdego w myślach, w czynie przy gorącym cappuccinie oraz słodkim wspólnym winie. Nie ma jak nasz duet stary 9 lat kto da wiary.
Tak zleciało żono moja wymarzona i wyśniona.
Dla żonki Anetki
aneta_badura
Fruda 5.02.2019, 14:44
Kocham Cię za to że jesteś ze mną już 11 lat. Za te wszystkie drobiazgi:
za umiejętność… parkowania, której sama nie opanowała. „Ten człowiek umie zaparkować! Ja muszę przejechać całą ulicę, żeby znaleźć odpowiednie miejsce. A on potrafi wjechać w ciasną dziurę w ciemności, w śnieżycy. I to trzymając w ręce kubek kawy, za to potrafisz dogadać się z każdym. Nieważne, czy to kelner, czy dyrektor banku, z którym musi załatwić sprawy biznesowe. Z każdym znajdzie temat :),za to że czasami przynosisz niespodziewanie czekoladę i lody, ponieważ jedzenie tylko zdrowych posiłków też nie jest dobre i może spowodować spadek nastroju :)za to że nie dość, że mogę na Tobie polegać, dbasz o mnie i córeczki i jesteś połączeniem samca alfa z wrażliwcem, to jeszcze jest geniuszem. Potrafisz wszystko naprawić i zbudowałeś nasz dom.
Poślubiłeś mnie. To brzmi patetycznie, ale kurczę, to prawda.
Drogiemu mężowi Marcinowi - Aneta :*
wieslaw_wawrynko
wieslaw_wawrynko 5.02.2019, 10:58
Kupię Tobie bukiet róż, moja żono ukochana, niech Twa buzia będzie zawsze roześmiana.
Niech Ci zdrowie i szczęście dopisuje, biegnę po kwiaty, żeby Ci podziękować i w Walentynki Cię wycałować.

Kochanej żonie Krystynie, mąż Wiesław.
krystyna_wawrynko
krystyna_wawrynko 5.02.2019, 10:35
Deszcze niespokojne potargały sad
A My się kochamy, już od wielu lat.
Więc w te Walentynki wypijemy znowu drinki,
za ten piękny czas młodości, który w nas od lat już gości.
Żeby długo pięknie było i rozstanie się nie zdarzyło.

Drogiemu mężowi, żona Krystyna.
joanna_lubianka
joanna_l 5.02.2019, 09:25
Rogucki śpiewał, że "chciałaś mieć mnie w domu na jesień". Ja z Tobą chcę doczekać jesieni życia. Bo jesteś moim najlepszym przyjacielem, wsparciem, obrońcą. Jesteś najwspanialszym narzeczonym na świecie a dzień naszego ślubu będzie dla mnie spełnieniem marzeń. Jestem przy Tobie najszczęśliwsza. I Piotr śpiewał też, że co prawda, "nie zawsze będzie pięknie" ale ja się tego nie boję. Bo wiem, że my razem jeszcze nie jedną jesień zdobędziemy i razem dotrwamy do jesieni. Kocham.
Najlepszemu, najprzystojniejszemu i najbardziej błyskotliwemu narzeczonemu na świecie - Jarkowi
Joanna
magdalena-_pienkowska
magdalena-_pienkowska 5.02.2019, 04:31
Mężu Mój Wspaniały 💟Wystarczy przecież tak niewiele by kochać. Kochać, jak nigdy dotąd. Ja kocham jak nigdy dotąd Twoje ciemne oczy w których się zatracam,twoje delikatne ramiona w których zawsze znajduje schronienie. Kocham Twój uśmiech, który zawsze wywołuje również mój. Kocham spędzać z Tobą poranki w łóżku i wieczory przy ognisku, popołudnia na spacerach, gdzie nikt jeszcze nie był poza Nami. Najbardziej kocham Twoje wady i zalety, skrupulatność, dobroć, troskę, bliskość. Od samego początku Jesteś mi bliski, zupełnie tak jak byś był stworzony właśnie dla mnie. Jakbyś od zawsze gdzieś dla mnie istniał. Od zawsze mi pomagasz, wspierasz, kochasz. Kocham Twoje żarty, które rozumiem tylko ja, tą Twoją skromność we wszystkim. Jesteś dla mnie jak brat, przyjaciel, kochanek, mąż w jednym. Jesteś moją całą miłością, uśmiechem, energią, zazdrością. Najpiękniejszą przygodą mojego życia. Kocham się w Tobie zatracać. Wiesz co jeszcze w Tobie kocham? To, że do tej pory wytrzymujesz ze mną🤩💑
Dziękuję Ci za najpiękniejsze lata w których wciąż trwałeś obok. I życzę Nam kolejnych lat Kocham Cię 😘😍❤️❤️❤️

Pozostałe