Chełm: Studniówka jak wesele? Rodzice łapią się za głowy i... portfele

  • 09.01.2019, 12:02
  • DSO
Chełm: Studniówka jak wesele? Rodzice łapią się za głowy i... portfele
Maturzyści rozpoczęli odliczanie dni do studniówki. Pierwsza z nich już 19 stycznia w I Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie. Tradycyjnie uczniowie będą się bawić na terenie szkoły.

Kolejne odbędą się w ostatni weekend stycznia i w pierwszej połowie lutego. Uczniowie większości szkół organizują je w restauracjach, zajazdach i hotelach na terenie miasta i regionu. 

A ile będzie kosztowała tegoroczna studniówka? Sam bal to koszt od 400 do nawet 550 złotych od pary. Jeżeli ktoś wybiera się na bal z koleżanką czy kolegą z klasy - płaci połowę.

Ale to tylko niewielka część kosztów, jakie poniosą rodzice maturzystów. Najwięcej kosztują studniówkowe kreacje: sukienki, garnitury i dodatki do strojów. Do tego doliczyć trzeba m.in. fryzjera czy kosmetyczkę. Skromnie licząc koszty tegorocznych studniówek wahają się od 800 do 1000 zł.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe