Chełm: Znamy nazwiska wiceprezydentów

  • 27.11.2018, 13:56
  • DSO
Chełm: Znamy nazwiska wiceprezydentów
Na dzisiejszej konferencji prasowej w Urzędzie Miasta Chełm, prezydent Jakub Banaszek podał nazwiska swoich zastępców. Powołał także pełnomocników, którzy swoje funkcje będą sprawować społecznie.

Artur Juszczak i Andrzej Kosiniec zostali wiceprezydentami miasta Chełm.

Artur Juszczak do rady miasta startował z list Prawa i Prawiedliwości. Był dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chełmie. Obecnie jest prezesem Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych w Chełmie.

Andrzej Kosiniec jest metodykiem i nauczycielem. Będzie zajmował się chełmska oświatą i projektem informatycznym, który ma być realizowany w chełmskim ratuszu.


Z kolei radny Kamil Błaszczuk został pełnomocnikiem prezydenta Chełma do spraw opracowania strategii miastaPełnomocnikiem do spraw drogownictwa został natomiast Mirosław Czech. Obaj startowali do rady miasta z list Prawa i Sprawiedliwości i uzyskali mandat radnego. 

Jak poinformował dziś prezydent Chełma Jakub Banaszek, powołani mają być również pełnomocnicy do spraw mieszkańców i osób niepełnosprawnych, ale najpierw trzeba zmienić statut urzędu.

Pełnomocnicy pełnią swoje funkcje społecznie.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kryslc
Kryslc 29.11.2018, 06:05
Koryto plus i w Chełmie zawitało.

Pozostałe