Osiedlowe Czwartki

  • 04.10.2016, 10:03 (aktualizacja 09.03.2017, 12:55)
  • Radio Bon Ton | Włącz w pracy, słuchaj w samochodzie
Osiedlowe Czwartki
W programie Osiedlowe Czwartki czas na osiedle Dyrekcja Dolna. Nasz dziennikarz już zbiera najważniejsze fakty dotyczące funkcjonowania osiedla.

Również Wy macie możliwość, podzielenia się z naszymi słuchaczami swoimi opiniami o osiedlu. Z pewnością pojawi się wiele próśb o remont ul. Kolejowej. Ale my czekamy również na inne sugestie i tematy, z którymi będą musieli się zmierzyć przedstawiciele rady osiedla i samorządu. Piszcie na [email protected] lub dzwońcie 82 563 22 78, być może to właśnie waszą sprawę uda się przeforsować w radzie osiedla. Już dzisiaj zapraszamy na program Osiedlowe Czwartki - czwartek 13.34 i sobota 11.30.

Radio Bon Ton | Włącz w pracy, słuchaj w samochodzie

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe