Chełm: Młodzieżowy Dom Kultury dla Niepodległej

  • 14.11.2018, 07:19
  • DSO
Chełm: Młodzieżowy Dom Kultury dla Niepodległej
Podczas obchodów Święta Niepodległości w Chełmie na stoisku MDK "Dzieci dla Niepodległej" rozdawano okolicznościowe pamiątki.

W ręce chełmian trafiło m.in. około pół tysiąca baloników, kilkaset wiatraczków i około setki chorągiewek. Te ostatnie otrzymywali ci, którzy poczęstowali się rogalikiem upieczonym przez uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich i znaleźli w nim patriotyczne hasło premiowane własnie biało-czerwoną chorągiewką. Patriotycznymi upominkami nagradzane były też osoby, które zgłosiły się do stoiska w strojach z epoki.

Ponadto na stoisku "Dzieci dla Niepodległej" można było pomalować sobie twarz  i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z pocztówką dawnego Chełma.

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe