Chełmska policjantka najlepsza w pływaniu zimowym!

  • 09.11.2018, 12:58
  • DSO
Chełmska policjantka najlepsza w pływaniu zimowym!
5 medali z ostatnio rozegranej rundy Pucharu Świata w Pływaniu Zimowym przywiozła młodsza aspirant Iwona Panas, policjantka z Chełma.

Zawody rozgrywane były na Łotwie. Uczestniczyło w nim blisko 200 zawodników, z czego tylko 4 reprezentowało nasz kraj. 

Mł. asp. Iwona Panas na co dzień pełni służbę w Wydziale do walki z Przestępczością Gospodarczą chełmskiej komendy. Od wielu lat pasjonuje się sportem, a w ostatnim czasie skupiła się na pływaniu. Udział w listopadowych zawodach w jednej z 6 rund Pucharu Świata w Pływaniu Zimowym pod egidą Międzynarodowej Organizacji Pływania Zimowego (IWSA) zorganizowany na Łotwie, pozwolił na zdobycie 5 medali.

W swojej kategorii zdobyła 3 medale za zajęcie pierwszego miejsca i 2 za miejsce drugie. W zawodach uczestniczyło blisko 200 osób z całego świata, z czego tylko 4 reprezentowały Polskę. Pływanie odbywało się na otwartych wodach o temperaturze ok. 6-7 stopni przy temperaturze powietrza do 14 stopni. Policjantka intensywnie trenując już teraz planuje udział w kolejnych zawodach pływackich. Jej celem jest ukończenie kolejnych rund Pucharu w 2019 roku. 

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe