Sobota, 19.01.2019

OTWÓRZMY SWOJE SERCA - POMÓŻMY MAKSIOWI - spektakl charytatywny w ChDK

  • 6.11.2018, 10:50 (aktualizacja 06.11.2018 10:58)
  • DSO
OTWÓRZMY SWOJE SERCA - POMÓŻMY MAKSIOWI - spektakl charytatywny w ChDK
15 listopada 2018 r. w sali Chełmskiego Domu Kultury o godz.17.00 Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Potrzebujących „PRZYTULISKO” w Chełmie we współpracy z Zespołem Szkół Społecznych w Chełmie oraz Chełmskim Domem Kultury organizuje akcję pomocową na rzecz 6-letniego mieszkańca Chełma -Maksymiliana Królikowskiego.

Maksymilian cierpi na całościowe zaburzenia rozwojowe, m.in. autyzm oraz szereg dolegliwości fizycznych. W związku ze swoją chorobą  Maksio wymaga intensywnego leczenia, specjalistycznej diety oraz rehabilitacji i terapii.

Podczas imprezy, na scenie Chełmskiego Domu Kultury, wystawiony zostanie spektakl  pod tytułem : „Drogi do Niepodległej” przygotowany  przez nauczycieli oraz uczniów Zespołu Szkół Społecznych w Chełmie pod kierownictwem p. Katarzyny Dubiel. Przedstawienie zostało przygotowane w hołdzie dla Naszej Ojczyzny na 100-lecie Odzyskania Niepodległości.
       

Wejściówki w cenie 20 zł można nabyć w sekretariacie Zespołu Szkół Społecznych przy ulicy Hrubieszowskiej 102/2 oraz na godzinę przed imprezą, przy wejściu do sali widowiskowej.

Środki zebrane podczas tej imprezy w całości przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację Maksymiliana Królikowskiego.
 

dso_

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe