Chełmski Dom Kultury zaprasza - VIII CHEŁMSKI FESTIWAL SZANTOWY

  • 11.10.2018, 10:16
  • DSO
Chełmski Dom Kultury zaprasza - VIII CHEŁMSKI FESTIWAL SZANTOWY
ChDK, 13 października 2018, godz.17.00; bilet od 25 zł.

Zagrają: 

Ryczące Dwudziestki

1983 r. – można było narzekać na wszystko, ale z pewnością nie na brak zapału i optymizmu grupy przyjaciół z I Drużyny Wodnej bytomskiego Hufca ZHP, którzy zamiłowanie do żeglarstwa i przygody, oraz tęsknotę za wolnością, jakże dosłownie wtedy rozumianą, postanowili zawrzeć w śpiewanych przez siebie piosenkach. Powstali spontanicznie - z potrzeby serc, ku radości własnej i innych. Połączeni marzeniami, od lat młodzieńczego trądziku, poprzez pierwsze siwe włosy na skroniach, mimo niewielkich, acz zauważalnych zmian składu, kroczą artystyczną ścieżką do dziś.

Skład:

  • Andrzej Grzela „Qńa” (czyt. Kunia)
  • Wojciech Dudziński „Sęp”
  • Andrzej Marciniec „Martinez”
  • Bogdan Kuśka „Bodziec”
  • Łukasz Drzewiecki „Matrix”

The Nierobbers

The Nierobbers, to zespół poruszający się w klimacie piosenki turystycznej i poetyckiej pachnącym również wiatrem i wodą. Grupa jest laureatem wszystkich najważniejszych festiwali piosenki żeglarskiej i turystycznej w kraju. W 2017 roku ukazała się płyta zawierająca piosenki autorskie. Zespół koncertuje na terenie całego kraju oraz za granicą spotykając się z gorącym przyjęciem publiczności. Ma za sobą występy na wszystkich najważniejszych festiwalach i imprezach żeglarskich i turystycznych w Polsce.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe