Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Chełm: Za rok zrobimy zakupy w Galerii Chełm

Rozpocznie się długo oczekiwana budowa centrum handlowego w rejonie ulic Rejowieckiej i Lubelskiej w Chełmie. Inwestycja ma być gotowa w październiku przyszłego roku.
Chełm: Za rok zrobimy zakupy w Galerii Chełm

Najważniejsze formalności są już załatwione - mówi prezes firmy Acteum Tomasz Szewczyk

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Z inwestycji przede wszystkim ucieszą się mieszkańcy osiedla Zachód, którzy zyskają nie tylko nowe miejsce na zakupy, ale też nową infrastrukturę - uważa prezydent Chełma Agata Fisz
Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

W nowoczesnym centrum handlowym będzie 50 lokali handlowo-usługowych. Prace znajdzie około 500 osób. Inwestycja warta jest 30 milionów euro. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

CHełmianin 11.10.2018 14:18
Witam. Co w chodzi w przebudowę ulicy Lubelskiej na tym odcinku ?? Czy pojawi się na tym odcinku kanalizacja sanitarna skoro ma być tam przebudowa?

mm 10.10.2018 10:41
Szanowna Pani Fisz - niech Pani sobie weźmie tą galerię i postawi pod swoim domem. Ja tego szkaradztwa na Zachodzie nie chcę a zakupy zrobię w biedronce.

fisz na księżyc 10.10.2018 08:09
Galeria Wyborcza - kolejna Biedra i Chińczyk, tyle wystarczy emerytom, wyborcom SLD.

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TomiWuTreść komentarza: BRAWA DLA ORGANIZATORÓW AKCJI!!! TYLKO CHEŁMIANKA!!!Data dodania komentarza: 27.11.2025, 20:44Źródło komentarza: Biało - Zielony Mikołaj znowu w akcjiAutor komentarza: Starszy PanTreść komentarza: Spółdzielczy Dom Handlowy "Kosmos" i kawiarnia. Dysponuję zdjęciem dowodzącym, że tak właśnie było. Kosmos przylgnął do kawiarni zwyczajowo, powodem był "mural" na jednej ze ścian. Jego autorem był chełmski nauczyciel, pan Lewczuk.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 14:20Źródło komentarza: Kroniki miasta. Jesień 1970 roku w Chełmie: SDH z akcją pomocową, Trubadurzy nie dojechali, kontynuacja budowy miejskiego szaletuAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Wspaniały koncert, byłam w Lublinie, polecam gorąco.Data dodania komentarza: 22.11.2025, 12:06Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 302) – "Pop Opera" w Chełmskim Domu KulturyAutor komentarza: DorciaTreść komentarza: Warto się wybrać w sobotni wieczór. Trochę opery, trochę musicalu, trochę rozrywki, wszystko lekko oprawione dialogami artystów. Wśród wokalistek nasza dziewczyna z Chełma - Angelika Gaj.Data dodania komentarza: 22.11.2025, 12:02Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 302) – "Pop Opera" w Chełmskim Domu KulturyAutor komentarza: ghostTreść komentarza: I życzę by tak było nadal.Data dodania komentarza: 6.11.2025, 12:34Źródło komentarza: Liceum Ogólnokształcące w Dubience – szkoła pokoleń. Wspomnienia, ludzie, jubileusz.
Reklama
test