MDK i PTTK Chełm zapraszają na Przegląd Piosenki Turystycznej

  • 17.09.2018, 07:47
  • DSO
MDK i PTTK Chełm zapraszają na Przegląd Piosenki Turystycznej

Zarząd Oddziału PTTK im. K. Janczykowskiego w Chełmie, Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie oraz Urząd Miasta Chełm, zapraszają do udziału w III Przeglądzie Piosenki Turystycznej.

Cel przeglądu:

- popularyzowanie piosenki turystycznej w środowisku dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i innych placówek oświatowych,

- inspirowanie dzieci i młodzieży do rozwijania swoich talentów w zakresie piosenki turystycznej,

- integracja środowisk uczniów we wspólnym muzykowaniu

Zasady uczestnictwa:

Do konkursu zapraszamy zespoły, duety i solistów reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne, inne placówki oświatowe oraz jednostki organizacyjne organizacji skupiających młodzież z obszaru powiatu chełmskiego. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie i wykonanie dwóch piosenek o tematyce turystycznej opartych o teksty własne lub obce. Mile widziane piosenki własnego autorstwa związane z regionem lubelskim.

Pisemne zgłoszenia zawierające adres szkoły, tytuły piosenek, imienny skład wykonawców, nazwisko opiekuna oraz wymagania sprzętowe (ilość mikrofonów, sprzęt odtwarzający) prosimy kierować na adres: Młodzieżowy Dom Kultury 22 - 100 Chełm, ul. Pocztowa 41 e-mail: [email protected] tel. (82) 565 21 w terminie do dnia 10 października 2018 r.

Kategorie wiekowe:

Soliści, duety i zespoły (do 7 uczestników):

- szkoły podstawowe (klasy i – iv),

- szkoły podstawowe (klasy v – viii),

- gimnazja,

- szkoły ponadgimnazjalne

Ocena:

Dobór tekstów, intonacja, emisja i dykcja, aranżacja i ogólny wyraz artystyczny

Nagrody:

Najlepsi wykonawcy w każdej grupie i kategorii wiekowej otrzymają nagrody, a wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa.

Terminy i miejsce:

Przegląd rozpocznie się 17 października 2018 r. o godz. 16.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie, ul. Pocztowa 41. Harmonogram przesłuchań zostanie ogłoszony po wpłynięciu zgłoszeń.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe