Tak źle jeszcze nie było. "Nie przyjmujemy nowych zwierząt do odwołania"

  • 07.09.2018, 09:40
  • DSO
Tak źle jeszcze nie było. "Nie przyjmujemy nowych zwierząt do odwołania"
'Z uwagi na przepełnienie i brak miejsc w domach tymczasowych nie jesteśmy w stanie pomagać. Nie przyjmujemy nowych zwierząt do odwołania' - taką informację zamieściło na swoim Facebooku Stowarzyszenie - Chełmska Straż Ochrony Zwierząt.

W Chełmie działa zaledwie 5 takich domów. To miejsca, gdzie uratowane zwierzę może dojść do siebie, przejść rekonwalescencję, albo po prostu poczekać aż znajdzie opiekuna. 

Jak powiedział nam Jarosław Kryszczuk, komendant Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt - tak źle jeszcze nie było. Pracownicy stowarzyszenia czekają na powrót studentów, bo to oni często przygarniają niechciane zwierzaki.

Psy lub koty przebywają w domach tymczasowych od kilku dni do kilku miesięcy. Ci, którzy zaoferują czworonogowi chwilową opiekę i dach nad głową, nie zostaną pozostawieni samym sobie. Straż zapewnia wszystkim zwierzętom karmę i opiekę weterynaryjną.

Po szczegóły odsyłamy na Facebooka Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe