Przerwy w dostawie wody w związku z remontem ulic Kolejowej i Obłońskiej

  • 20.08.2018, 11:38
  • DSO
Przerwy w dostawie wody w związku z remontem ulic Kolejowej i Obłońskiej
W związku z rozpoczęciem przebudowy ul. Obłońskiej i Kolejowej w granicach administracyjnych miasta Chełm, MPGK informuje, że w miesiącach sierpniu i wrześniu 2018 r. będą występować okresowe przerwy w zakresie dostawy wody i prawidłowego ciśnienia, dla odbiorców przy ulicach: Obłońska (od Ronda Honorowych Dawców Krwi do ul.Sienkiewicza) , Kolejowa (od ul.Sienkiewicza do ul.Starościńskiej) i ulice do nich przyległe.

Powyższe związane jest z kompleksową modernizacją sieci wodociągowej w ciągu tych ulic.

Jednocześnie MPGK prosi właścicieli posesji zlokalizowanych przy w/w ulicach o udostępnianie terenu swoich posesji celem dokonania sprawnej wymiany przyłączy (od sieci wodociągowej do granicy posesji). 

“W razie przerwy w dostawie wody przekraczającej 5 godzin Przedsiębiorstwo powinno zapewnić zastępczy punkt poboru wody i poinformować odbiorcę w sposób zwyczajowo przyjęty o jego lokalizacji i warunkach korzystania .”/§24.rozdział 7 UCHWAŁY Nr XVI/183/12 Rady Miasta Chełm z dnia 21 marca 2012r.w sprawie regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków/ 

MPGK Sp. z o.o. w Chełmie przeprasza za utrudnienia związane z zakłóceniami w dostawie wody pitnej oraz za wystąpienie zabarwień wody.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe