Podziemia Kredowe straszą... stroną internetową

  • 31.07.2018, 12:34 (aktualizacja 01.08.2018, 14:28)
  • DSO
Podziemia Kredowe straszą... stroną internetową
Podziemia kredowe są jedną z głównych atrakcji Chełma, tymczasem strona internetowa podziemi pozostawia wiele do życzenia - zauważył jeden z naszych słuchaczy. Szaro-bura kolorystyka, mało przyjazny layout, krótko mówiąc - wieje nudą.

Urzędnicy chełmskiego ratusza twierdzą, że strona podziemiakredowe.pl to archiwalna witryna - nie wiadomo nawet, kto jest jej autorem. Nowa strona dopiero powstanie...

Mówi Roland Kurczewicz z Urzędu Miasta:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nowa strona ma być nowoczesna i pokazywać podziemia, jakich ani okoliczni mieszkańcy, ani turyści jeszcze nie znają.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Strona widmo

Jak się okazuje, podziemia mają też drugą stronę, administrowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Powstała miesiąc temu. Pod adresem www.podziemiakredowe.com.pl znajdziecie najnowsze zdjęcia, bieżące informacje i ciekawostki dotyczące podziemi kredowych.

Co z tego, skoro witryny nie znajdziecie w internetowej wyszukiwarce - jest źle, albo w ogóle nie jest - pozycjonowana. Turyści szukający w internecie informacji na ten chełmskich podziemi kredowych, zostaną odesłani na "starą", archiwalną witrynę. 
 

Przypominamy, ze chełmskie podziemia kredowe możecie zwiedzać codziennie od godziny 11 do 17.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czepialski
czepialski 01.08.2018, 10:27
Nie wiadomo kto jest autorem? Jak to nie wiadomo... w stopce strony jest podpis. Domena należy do:
Abonent
PATRYK CHRZĄSZCZ SUCCES
Gałeczki 50/4
41-500 Chorzów
typ abonenta: organizacja
ostatnia modyfikacja: 2015.11.18 16:15:52

Nie wiem dlaczego czepiacie się Urzędu Miasta i nie weryfikujecie informacji przed publikacją - jak kupię domenę radiobonton.com i umieszczę tam nieaktualne informacje to ludzie powinni do Was mieć pretensje?

p.s. Wasza strona ma stopkę bez wypełnionych treści z kreskami zamiast administratora danych.

"Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."
P
P 02.08.2018, 16:14
Może to przez RODO ? Ja widziałem decyzje w której nazwa Chełm była "ocenzurowana" do C. jakby to jakaś wielka tajemnica była ;)
GOść
GOść 31.07.2018, 14:54
Jak zwykle bardzo rzetelny materiał.... https://podziemiakredowe.com.p… nowa strona już działa.

Pozostałe