Chełm: W sierpniu ruszają "Czwartki ze zdrowiem"

  • 24.07.2018, 07:14
  • DSO
Chełm: W sierpniu ruszają "Czwartki ze zdrowiem"
'Czwartki ze zdrowiem' - to hasło prozdrowotnej akcji, organizowanej przez chełmski ratusz. Co tydzień - przez cały sierpień - mieszkańcy Chełma - będą mogli - za darmo - zbadać sobie wzrok, poziom cukru i cholesterolu, czy zmierzyć ciśnienie krwi.

W planach są też m.in. konsultacje kardiologiczne.

Swoje stoisko będzie miała Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, która przebada palaczy na obecność dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu. W akcję zaangażowały się też chełmski szpital, przychodnia oraz firmy prywatne. 

Wszystkie badania wykonywane będą bezpłatnie, w każdy czwartek sierpnia, w godzinach 9-11, na dziedzińcu przed budynkiem Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta, przy ul. Obłońskiej 20.

Wśród uczestników organizatorzy rozlosują atrakcyjne upominki.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe