Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

PŁYTA TYGODNIA - MACKLEMORE "GEMINI"

Pierwsza od aż 12 lat solowa płyta połowy przebojowego duetu Macklemore & Ryan Lewis, czyli Benjamina Hammonda Haggerty'ego, jak naprawdę nazywa się Macklemore. Album nosi tytuł "Gemini", czyli bliźniaki. Ponieważ spod tego znaku jest pochodzący z Seattle artysta.
PŁYTA TYGODNIA - MACKLEMORE "GEMINI"

Materiał promowała jako pierwsza piosenka "Glorious" z udziałem Skylar Grey. W teledysku do niej pojawia się 100-letnia babcia Macklemore'a. Dzień w dzień odtwarza utwór w streamingu 1,8 mln userów.

W drugiej piosence zwiastującej album, "Marmalade", gościem jest Lil Yachty, który pojawia się również w klipie, obok mini odpowiednika Macklemore'a. Widać też w nim legendę futbolu amerykańskiego Marshawna Lyncha. Oprócz wymienionych gości na płycie "Gemini" goszczą także Ke$ha, zespół Migos, raper Offset, wokalista Eric Nally, wschodząca gwiazda neo-soulu z Londynu - Dan Caplen.

"Zawsze staram się dobierać szeroką paletę dźwięków, warstw, nastrojów. Pracując nad tym albumem, byłem mentalnie we właściwym miejscu, przez większość czasu. Jeżeli jestem w dobrym nastroju, szczęśliwy, na pewno znajduje to odbicie w piosenkach" – mówił Macklemore o płycie w rozmowie z Zane'em Lowe'em.

Poprzednie solowe dzieło 34-letniego Macklemore'a, to "The Language Of My World" z 2005 roku. Siedem lat później ukazała się wspólna płyta wokalisty z Ryanem Lewisem "The Heist", z której pochodzą megaprzeboje "Thrift Shop" (diamentowy singel w USA), "Can't Hold Us" (sześciokrotna platyna w USA) oraz "Same Love" (potrójna platyna w USA).

W duecie z Ryanem Lewisem Macklemore doczekał się dwóch singli z rzędu na szczycie listy "Billboardu" oraz czterech nagród Grammy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ghostTreść komentarza: I życzę by tak było nadal.Data dodania komentarza: 6.11.2025, 12:34Źródło komentarza: Liceum Ogólnokształcące w Dubience – szkoła pokoleń. Wspomnienia, ludzie, jubileusz.Autor komentarza: rrTreść komentarza: Męczenników kiedy koniec ? ???Data dodania komentarza: 2.11.2025, 15:03Źródło komentarza: Remont parkingu przy ul. Połanieckiej w Chełmie trwa, mieszkańcy zniecierpliwieniAutor komentarza: MarekTreść komentarza: I co tam, chyba temat ucichł? Teraz jest remont budynku UM przy ul. Lubelskiej, a tematu UM w gmachu nikt z władzy nie porusza.Data dodania komentarza: 28.10.2025, 20:14Źródło komentarza: Chełm: Gmach współwłasnością miastaAutor komentarza: MariaTreść komentarza: Piękna historia Liceum w Dubience, Wielkie brawa dla szkoły . To najlepsze Liceum mundurowe na ścianie wschodniejData dodania komentarza: 12.10.2025, 21:52Źródło komentarza: Liceum Ogólnokształcące w Dubience – szkoła pokoleń. Wspomnienia, ludzie, jubileusz.Autor komentarza: Grzegorz NizioTreść komentarza: Witam bardzo proszę o pomoc dla mojej bratowej Beaty Nizio- Szalast i jej dziecka oraz męża . Proszę o pomoc w postaci żywności , chemia i pomoc w zakupieniu leków i jak by dało radę o pomoc kupieni Krajzegi do drzewa . Bratowa choruje na serce i ciśnienie , cukrzycę ,zakrzepicę żylną oraz anemię jest na orzeczeniu stopnia niepełnosprawności . Córka jej jest osobą niepełnosprawną też choruje na urazy neurologiczne , ucisk na lewą komorę głowy , otyłość ,anemia , ciśnienie . A mąż jest jej i mój brat jest po operacji i choruje na zwyrodnienie kręgosłupa oraz ma dyskopatię i niedowład nóg i rąk . Bardzo proszę o przychylne i pozytywne popatrzenie na sprawę bo jest im naprawdę ciężko z żywnością ,chemią , lekami i z pocięciem opału . Z góry dziękuję od podaję numer do Beaty 574-401-167Data dodania komentarza: 11.10.2025, 15:36Źródło komentarza: Katarzyna Kaznowska - liderka Szlachetnej Paczki w Chełmie
Reklama
test