Deszcz medali dla FOTONU w Czechach!

  • 29.05.2018, 10:59
  • DSO
Deszcz medali dla FOTONU w Czechach!
Klub Tańca Nowoczesnego „Foton” działający w Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie pod kierunkiem Joanny Wilkołaskiej reprezentował Polskę oraz Chełm na Międzynarodowym Festiwalu „Hronowskie Jablicko”.

Impreza odbyła się w Czechach w dniach 25.05-27.05.2018r. Jury obejrzało ponad 100 prezentacji. Konkurencje odbywały się w różnych kategoriach wiekowych i tanecznych. Ponad tysiąc tancerzy miało możliwość zaprezentowania swojego warsztatu i konfrontacji  z rówieśnikami z Europu. Różnorodność choreografii, barwność strojów oraz bardzo miła atmosfera sprawiają, że kolejne grupy pragną się zmierzyć w tanecznych zmaganiach na tym festiwalu. Pomimo ogromnej konkurencji grupa seniorska „Foton”  była wielokrotnie  laureatem tej imprezy. Również juniorzy– formacja „Mały Foton” wywalczyła w ubiegłym roku miejsca na podium. 

Tak też było i w tym roku. Do składu reprezentacji na festiwal dołączyła grupa „Foton Dance”. Wszystkie formacje MDK-u znalazły się na podium. Wyjazd na festiwal był możliwy dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta za które rodzice i tancerze bardzo dziękują.

Foton wywalczył:

  • II miejsce (srebrne podium) w kategorii Formacje Disco Dance Juniorzy za choreografię „Filharmonia” – formacja Mały Foton
  • II miejsce (srebrne podium) w kategorii Wolny Taniec – seniorzy za choreografię Respect – Mini Formacja  Foton
  • III miejsce (brązowe podium ) w kategorii show Dance juniorzy za choreografię „Lalki” – formacja Mały Foton
  • III miejsce (brązowe podium) w kategorii Wolny Taniec – debiutanci „Candyman” – formacja Foton Dance
  • III miejsce (brązowe podium) w kategorii show Dance Seniorzy za choreografię „Dwa Światy” – Mini Formacja  Foton

Gratulujemy!
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe