MPGK przygotowuje Rejowiecką dla Budimexu - w październiku rusza przebudowa DK12

  • 16.04.2018, 07:30
  • DSO
MPGK przygotowuje Rejowiecką dla Budimexu - w październiku rusza przebudowa DK12
Nasi słuchacze pytają, jakie prace prowadzone są od kilku dni wzdłuż ulicy Rejowieckiej w Chełmie. Po jej północnej stronie, niedaleko ronda Dmowskiego, pojawiło się kilka wykopów.

 Ich autorami jest Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Jak ustaliliśmy, firma przygotowuje teren dla firmy Budimex, która w październiku ruszy z przebudową Drogi Krajowej nr 12, w granicach miasta. Długo wyczekiwany remont takich ulic, jak Podgórze, Rejowieckiej i Alei Przyjaźni zacznie się właśnie od strony krzyżówek lubelskich.

MPGK musi wymienić teraz wszystkie stare przyłącza i inne elementy podziemnych instalacji, aby jesienią swoje prace zaczął Budimex.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe