Stowarzyszenie Werwa i ChSOZ mówią "NIE" cyrkom ze zwierzętami

  • 15.03.2018, 07:54
  • DSO
Stowarzyszenie Werwa i ChSOZ mówią "NIE" cyrkom ze zwierzętami
Stowarzyszenie Werwa i Chełmska Straż Ochrony Zwierząt nie składają broni, w walce z cyrkami przyjeżdżającymi do miasta. Chodzi o te, które przywożą ze sobą zwierzęta. W ostatnich dniach, przedstawiciele organizacji przeprowadzili kolejny protest.

Przed ostatnim spektaklem, na terenach zielonych przy ulicy Lutosławskiego, organizacja rozdawała ulotki z napisem 'Powiedź NIE cyrkom ze zwierzętami'. Grzegorz Gorczyca ze stowarzyszenia Werwa podkreśla, że nie ma nic przeciwko przedstawieniom, w którym nie wystąpią zwierzęta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Werwa zapewnia, że nadal będzie apelowała do właścicieli terenów, aby nie udostępniali ich cyrkom ze zwierzętami. Co więcej, stowarzyszenie dąży do tego, żeby cyrki nie mogły wieszać w mieście plakatów z nadchodzącymi przedstawieniami. Odpowiednie pisma złożono już do prezydent Chełma oraz do przewodniczącego Rady Miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gorczyca przyznaje, że akcja z ulotkami się udała. Nikt nie odmówił ich przyjęcia, nikt też ich nie wyrzucił.

Więcej o walce Werwy ze zwierzęcymi cyrkami, usłyszycie w dzisiejszych "Rozmowach na Temat" po 10:30 i 17:30

 

 

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ak
ak 15.03.2018, 10:46
Popieram, jestem także za zakazem reklamowania tego typu wydarzeń na każdym słupie, a w szczególności w szkołach i przedszkolach. Powodzenia, trzymam kciuki.

Pozostałe