Chełmski Dom Kultury zaprasza na 'Warsztaty Rodzinne'

  • 12.03.2018, 13:23
  • DSO
Chełmski Dom Kultury zaprasza na 'Warsztaty Rodzinne'
ChDK zaprasza do udziału w pierwszym spotkaniu w ramach Warsztatów Rodzinnych.

Kanapa, kapcie, telewizor… to nie brzmi jak udany weekend. Możesz spędzić ten czas zupełnie inaczej. Ze swoim dzieckiem, w wyjątkowy sposób, sprawiając Wam obojgu mnóstwo radości i dostarczając niezapomnianej zabawy.

Weekendowe WARSZTATY RODZINNE w ChDKu to nietuzinkowe propozycje na ciekawe aktywności (z dala od telewizora) i twórcze zabawy z dzieckiem. To wspaniała atmosfera beztroskiej zabawy i doskonała integracja z Twoją pociechą. Każde spotkanie odkrywa nowe możliwości i talenty drzemiące w małych i dużych uczestnikach zajęć.

 

Najbliższe spotkanie poświęcimy na zabawy z filcem. Wspólnie z instruktorem, Anną Szumerą, będziemy przygotowywać filcowe zabawki, zakładki i inne drobiazgi. Wszystkie stworzone dzieła zabieracie ze sobą do domu.

Zapisy: telefonicznie - 82 563 00 81 lub e-mailem: [email protected]. Liczba osób ograniczona (w przypadku dużego zainteresowania zajęciami istnieje możliwość uruchomienia kolejnej grupy na późniejszą godzinę). Otrzymane od ChDK potwierdzenie wpisania na listę uczestników jest podstawą do dokonania płatności za zajęcia.

Koszt zajęć - 50 zł/ od pary: 1 dziecko i 1 rodzic. Opłata pokrywa koszty zakupu materiałów i przyborów. Zgłaszając się na zajęcia należy okazać prowadzącej dowód wpłaty (potwierdzenie przelewu lub paragon z kasy). Wpłaty można dokonać na konto ChDK w Banku Pekao S.A. /Chełm  nr 94 1240 2223 1111 0000 3576 9772;podając w tytule przelewu: imię i nazwisko uczestników zajęć oraz nazwę formy: Warsztaty Rodzinne. Płatności przyjmowane są również w kasie ChDK, w dni robocze od 9.00 do 15.30.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe