Aleksandra Matejek zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie 'Fryderyk Chopin – człowiek XXI wieku'

  • 12.03.2018, 13:12
  • DSO
Aleksandra Matejek zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie 'Fryderyk Chopin – człowiek XXI wieku'
Aleksandra Matejek – uczestniczka Pracowni Plastycznej „Color Wheel” prowadzonej przez artystę plastyka Elżbietę Krzywicką zdobyła I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Fryderyk Chopin – człowiek XXI wieku w kategorii praca plastyczna Szkoła Podstawowa.

Organizatorami konkursu byli Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie i Muzeum Lubelskie. Uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu odbyło się w Galerii Muzeum na Zamku. W otoczeniu dzieł sztuki znanych artystów odbył się finałowy koncert VII Ogólnopolskiego Konkursu Fryderyk Chopin człowiek XXI wieku. Koncert uświetnił recital Chopinowski Karola Garwolińskiego. W programie można było usłyszeć poloneza A-dur, walca cis-moll, balladę g-moll. Patronami honorowymi konkursu byli: Marszałek Województwa Lubelskiego, Dyrektor Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina w Warszawie, Dyrektor Filharmonii Lubelskiej im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie Lubelski Kurator Oświaty.

Serdecznie gratulujemy Oli i życzymy dalszych sukcesów   

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe