Konkurs plastyczny 'Moja Przygoda w Muzeum'

  • 06.03.2018, 14:31
  • DSO
Konkurs plastyczny 'Moja Przygoda w Muzeum'
'Moja Przygoda w Muzeum', to konkurs plastyczny adresowany do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 18 lat, którego organizatorem lokalnym jest Muzeum Ziemi Chełmskiej.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie poznać ekspozycje muzealne i wykonać pracę plastyczną związaną z wybranym eksponatem. Technika ich wykonania jest dowolna. Prace należy dostarczyć do końca kwietnia do siedziby Muzeum Ziemi Chełmskiej, przy kościele Rozesłania św. Apostołów. Z kolei podsumowanie konkursu oraz rozdanie nagród odbędzie się 18 maja, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Muzeów. Nagrodzone i wyróżnione prace wezmą udział w eliminacjach ogólnopolskich, organizowanych przez Muzeum Okręgowe w Toruniu.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe