Sportowe zajęcia za ponad 800 tysięcy złotych. Urząd Miasta dofinansował kluby sportowe

  • 19.02.2018, 09:48
  • DSO
Sportowe zajęcia za ponad 800 tysięcy złotych. Urząd Miasta dofinansował…
410 tysięcy zł - tyle dostał od Urzędu Miasta, Klub Sportowy 'Chełmianka', na szkolenie dzieci, młodzieży i dorosłych, a także na organizację i udział w zawodach sportowych. To dofinansowanie na ten rok, w ramach realizacji zadań publicznych.

Łącznie, wsparcie otrzymało 20 organizacji, na kwotę w sumie ponad 814 tysięcy zł. Wspomniana Chełmianka, dostała najwięcej z tej puli. 125 tysięcy przeznaczono na działalność MKS Cement Gryf. 45 tysięcy, dostał Uczniowski Klub Sportowy 'Tempo'. Nieco mniej, bo 44,5 tysiąca - Uczniowski Klub Sportowy 'Niedźwiadek”. Niżej jest jeszcze MKS Agros Chełm, na który ratusz przeznaczył 41,5 tysiąca zł.

Najmniej - bo 500 zł - otrzymało "Stowarzyszenie Kulturalno- Oświatowo-Sportowe 'Aktywna Ósemka”.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe