Kursanci 'szturmują' WORD

  • 16.02.2018, 14:18
  • DSO
Kursanci 'szturmują' WORD
W ostatnich dniach, zdecydowanie więcej osób zapisuje się na kursy prawa jazdy. Tendencję wzrostową widać także w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Chełmie. Powód? Na początku czerwca, mają wejść w życie przepisy, wprowadzające m. in. okres próbny dla świeżo upieczonych kierowców. Wiele osób chce zdążyć z wyrobieniem prawka jeszcze przed tymi zmianami.

Dyrektor chełmskiego WORD-u, Sławomir Niepogoda uspokaja, że ośrodek jest gotowy na przyjęcie większej liczby chętnych na egzaminy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W razie potrzeby ośrodek dołoży jeszcze jeden samochód egzaminacyjny, który pozostaje w rezerwie. Ma to zmniejszyć kolejki, jeśli te jeszcze bardziej się wydłużą.

Taki scenariusz powtarza się za każdym razem, gdy zbliża się zmiana przepisów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dyrektor Niepogoda podkreśla, że chełmski WORD, to jeden z najmniejszych ośrodków w całym kraju. W związku z tym, z tych większych WORD-ów - do Chełma mogą przyjeżdżać kursanci, mający nadzieję na szybsze zdobycie prawa jazdy. Faktem jest, że tak było już w przeszłości.

 

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kursant
Kursant 17.02.2018, 09:33
To nieprawda czeka się na egzanin 12 do 14 dni

Pozostałe