'Sto kilometrów dróg w każdym powiecie na stulecie niepodległości'. Starosta Deniszczuk już zrobił 200% planu

  • 09.02.2018, 10:23
  • DSO
'Sto kilometrów dróg w każdym powiecie na stulecie niepodległości'. Starosta…
'Sto kilometrów dróg w każdym powiecie na stulecie niepodległości'- taki program ogłosił niedawno marszałek województwa lubelskiego. Starosta chełmski - Piotr Deniszczuk - chwali się, że już zrealizował prawie 200 % tego planu. Mało tego, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, bo kadencja nadal trwa, a kolejne inwestycje drogowe są już zaplanowane.

W ostatnich czterech latach, w powiecie chełmskim wyremontowano dokładnie 196 kilometrów dróg.

Starostwo podkreśla, że powiat chełmski w rankingu dwutygodnika 'Wspólnota', zajął 9. miejsce w kraju, wśród najwięcej inwestujących samorządów. Chociaż pod względem dochodów w przeliczeniu na mieszkańca, jest na szarym końcu listy, wśród najbiedniejszych samorządów, to prowadzonymi inwestycjami, przeskoczył nawet najbogatszych.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe