CBŚP rozbiło grupę przestępczą. Zarzuty usłyszało 13 osób.

  • 23.01.2018, 09:13
  • DSO
CBŚP rozbiło grupę przestępczą. Zarzuty usłyszało 13 osób. fot/policja.pl
Chełmska policja rozbiła grupę przestępczą, zajmującą się produkcją i handlem narkotykami.

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Chełmie, w ramach śledztwa prowadzonego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Chełmie ustalili, że na terenie Chełma i okolicznych miejscowości, działała zorganizowana grupa przestępcza. Jeden z podejrzanych prowadził nielegalną uprawę konopi, wytwarzając marihuanę, po czym przekazywał narkotyki następnym podejrzanym, w celu dalszej dystrybucji. Mężczyzna mógł wytworzyć co najmniej 15 kg środków odurzających. Dałoby to zysk około 130 tys. zł.

Do sprawy zatrzymano 13 osób, z czego 9 - usłyszało zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, a jedna - kierowanie nią. Wszystkie zatrzymane osoby usłyszały zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe