Muzeum Regionalne w Krasnymstawie zbiera "Chmielakowe" pamiątki na 50-lecie imprezy

  • 21.12.2017, 07:59
  • DSO
Muzeum Regionalne w Krasnymstawie zbiera "Chmielakowe" pamiątki na 50-lecie… fot/muzeum regionalne w krasnymstawie
Najstarszy festiwal piwny w Polsce wymaga specjalnego upamiętnienia. Już za trzy lata odbędzie się 50 edycja „Chmielaków Krasnostawskich”. Z tej okazji, z inicjatywy radnych, we współpracy z Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie, miasto chce zebrać wszystkie możliwe pamiątki związane z festiwalem.

Zostaną one umieszczone w wersji elektronicznej na stronach internetowych zajmujących się archiwizacją. Można przynosić gadżety, kartki, ulotki, kufle oraz wszystko, co wiąże się z corocznym krasnostawskim festiwalem.

Będzie możliwość pozostawienia kolekcji w Muzeum, ale miasto liczy głównie na wykonanie skanów oraz zdjęć. Czasem rzeczy na pozór niepotrzebne, składowane latami na strychach, w odpowiednich rękach mogą okazać się prawdziwym skarbem. Urząd Miasta Krasnystaw i Muzeum Regionalne zapraszają wszystkich, którzy posiadają jakieś pamiątki. Można je dostarczyć do Urzędu Miasta oraz Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe