Budowa Amfiteatru w Kumowej Dolinie ruszy na wiosnę! [ZDJĘCIA]

  • 18.12.2017, 11:48
  • DSO
Budowa Amfiteatru w Kumowej Dolinie ruszy na wiosnę! [ZDJĘCIA]
Studio projektowe z Warszawy przekazało Urzędowi Miasta wizualizacje Amfiteatru w Kumowej Dolinie. Kilka dni temu zostało wydane pozwolenie na budowę.

Przebudowa obejmować będzie budynek, scenę oraz miejsca dla widzów. Planowana jest budowa pomieszczeń pod zajęcia artystyczne prowadzone przez Chełmski Dom Kultury. Obiekt zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nad budynkiem zaprojektowano miejsce na neon świetlny z napisem "Kumowa Dolina". W otoczeniu amfiteatru pojawią się parkingi i chodniki, wyznaczone zostaną ponadto miejsca, gdzie można będzie stawiać kampery. Znajdzie się także miejsce dla placu zabaw, altanek i innych elementów małej architektury.

Przebudowa amfiteatru i jego otoczenia ma się rozpocząć na wiosnę. Prace pochłoną około 13 milinów zł. Fundusze na ten cel pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe