"Inny Świat" - reportaż Elizy Kudelskiej - Nowosad

  • 06.12.2017, 14:00 (aktualizacja 11.12.2017, 13:34)
  • DSO
"Inny Świat" - reportaż Elizy Kudelskiej - Nowosad
11 listopada po 8.00 na 104.9 fm zaprezentowaliśmy reportaż "Inny świat", którego bohaterem jest Józef Łukaszewski, żołnierz 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej. Urodził się 96 lat temu, w miejscu, w którym, jak powie - wszyscy żyli zgodnie. To był ten inny, przedwojenny świat, w którym słowa rodziców były święte, sąsiedzi byli niemal jak rodzina, a życie toczyło się blisko natury. W innym, odmiennym świecie bohater reportażu znalazł się po wybuchu wojny i w czasach, gdy nic już nie było takie, jak przedtem – Eliza Kudelska-Nowosad, zapraszam.

Foto 1 Józef i Aniela Łukaszewscy z synem Ryszardem, 1945 r.

Foto 2 Rodzina Łukaszewskich (górny rząd): Henryk, Józef, Alfreda, Mieczysław, (dolny rząd): Andzia, Zosia, Tekla, Michał, Krysia, Eugeniusz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe