Internetowa zbiórka pieniędzy ma pomóc w powstaniu hotelu dla psów

  • 01.12.2017, 12:16
  • DSO
Internetowa zbiórka pieniędzy ma pomóc w powstaniu hotelu dla psów stock
Hotel dla psów przy ulicy Metalowej w Chełmie nie powstanie, ale autorka tego pomysłu nadal ma problemy. Po protestach sąsiadów, którzy nie zgodzili się na uciążliwe według nich sąsiedztwo, pani Monika musiała przenieść się do małego domku. Mieszka tam z dorastającą córką i kilkoma psami. Jak sama mówi - pomaganie porzuconym psom to całe jej życie.

W trakcie walki o powstanie hotelu, kobieta sprzedała mieszkanie w mieście, z myślą, że wprowadzi się do nowego lokum, na obrzeżach miasta. Do utworzenia hotelu ostatecznie nie doszło, przez co kobieta straciła około 60 tysięcy zł.

Za namową przyjaciół, pani Monika rozpoczęła internetową zbiórkę pieniędzy. Mają być przeznaczone na remont małego domku, który wynajmuje teraz w jednej z wsi. Do tej pory, internauci uzbierali dla niej 2,5 tysiąca z potrzebnych 20 tysięcy zł.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe