Trzy medale chełmian w Pucharze Europy Karate Kyokushin

  • 29.11.2017, 10:36
  • DSO
Trzy medale chełmian w Pucharze Europy Karate Kyokushin
25 listopada br. w stolicy Rumunii, Bukareszcie, odbył się XVI Puchar Europy Karate Kyokushin, który poprzedzał Mistrzostwa Europy w tej dyscyplinie. W Pucharze udział wzięło ponad 600 zawodników z Europy, Azji i Afryki.

Start czterech karateka z Chełma, w Pucharze Europy, był kolejnym sukcesem, potwierdzonym trzema medalami, zawodników z Klubu Karate Kyokushin KANKU w Chełmie. W roczniku 13 lat, kategorii do 40 kg, siostry Paulina i Patrycja Kasperskie stanęły na trzecim stopniu podium, zdobywając brązowe medale, puchary i dyplomy turnieju. Na trzecim stopniu podium w kat. 12 lat, powyżej 45 kg, stanął również Rafał Bolesławski. Niestety w walce o złoto nasi zawodnicy musieli uznać wyższość swoich przeciwników.

Bardzo dobrą walkę stoczył senpai Wojciech Kłodnicki, w kategorii do 85 kg, pow. 40 lat. W pierwszej walce popadł na rosyjskiego zawodnika, Czeczena Alibek Gadzhikurbanow i po wyrównanym starciu  senpai Wojciech uznał wyższość, utytułowanego rosyjskiego zawodnika. Sędziami maty na Pucharze Europy byli sensei Waldemar Kozioł i sensei Krzysztof Kozioł, którym przypadło sędziowanie ponad 30 walk.

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe