„Dziś w Niedźwiedzim Grodzie Wesoła Nowina” - 21 i 22 grudnia miasto zaprasza na jarmark świąteczny

  • 27.11.2017, 10:58
  • DSO
„Dziś w Niedźwiedzim Grodzie Wesoła Nowina” - 21 i 22 grudnia miasto zaprasza…
Są już pierwsi chętni wystawcy na chełmski jarmark świąteczny. W tym roku jarmark odbędzie się pod nazwą 'Dziś w Niedźwiedzim Grodzie Wesoła Nowina”. Na placu Łuczkowskiego znajdzie się miejsce na około 40 namiotów dla wystawców i kilka wydzielonych obszarów dla sprzedawców choinek.

Wszyscy zainteresowani prowadzeniem stoiska na  świątecznym chełmskim jarmarku mogą już się zgłaszać poprzez wypełnienie 'Formularza zgłoszenia” i złożenie go w Biurze Chełmskiego Parku Wodnego i Targowiskach Miejskich Sp. z o.o. przy ulicy Popiełuszki osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej do 15 grudnia (tylko skan podpisanego zgłoszenia) na adres [email protected] do dnia 15 grudnia do godziny 15.00. Liczba miejsc ograniczona. W związku z powyższym decyduje kolejność zgłoszeń.

Ze względu na świąteczny charakter jarmarku organizatorzy preferują produkty spożywcze, choinki i inne przedmioty nawiązujące do zbliżających się świąt. Jarmark potrwa przez 2 dni - 21 i 22 grudnia na placu dr Edwarda Łuczkowskiego w godzinach od 10:00 do 18:00 rozstawione będą namioty, w których swoją ofertę zaprezentują producenci i handlowcy. Oprawą artystyczną zajmą się Młodzieżowy Dom Kultury i Młodzieżowa Rada Miasta.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe