Historyczny wynik chełmskiego strzelectwa. Czarniecczycy trzeci na "Srebrnych Muszkietach"!

  • 18.09.2017, 08:10
  • DSO
Historyczny wynik chełmskiego strzelectwa. Czarniecczycy trzeci na "Srebrnych… stock
Drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie zdobyła III miejsce w 'Srebrnych Muszkietach'! W ubiegłym tygodniu w Bydgoszczy zostały rozegrane finały 56. Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich 'O Srebrne Muszkiety'.

Drużynę I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie stworzyli Michał Nowosad, Mateusz Pruszkowski i Damian Siedlecki. O wejście do finału reprezentacje poszczególnych szkół walczyły na etapach rejonowych i wojewódzkich.

Konkurencja polegała na oddaniu 60 strzałów ocenianych z postawy leżąc, bez podpórki, w czasie 50 minut (strzelania prowadzone były do tarcz elektronicznych). Następnie wyniki członków drużyny zostały zsumowane. Oddzielnie klasyfikowano drużyny dziewcząt i chłopców.

Reprezentanci I Liceum Ogólnokształcącego na co dzień trenują pod okiem trenera Jana Dąbskiego. III miejsce, zdobyte przez I LO w Chełmie, na finale Srebrnych Muszkietów jest najlepszym wynikiem, jaki osiągnęła do tej pory jakakolwiek chełmska szkoła ogólnokształcąca w ponad półwiecznej historii tych zawodów.

 

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe