Zmiany na stanowiskach wicedyrektorów w chełmskich szkołach

  • 29.08.2017, 10:08
  • DSO
Zmiany na stanowiskach wicedyrektorów w chełmskich szkołach pixabay
W trzech chełmskich szkołach szykują się zmiany na kierowniczych stanowiskach.

Od września nowych wicedyrektorów mają I i II Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Zawodowych nr 5. Z kolei w Szkole Podstawowej nr 11 z oddziałami gimnazjalnymi - wicedyrektorów będzie dwóch.

W I Liceum od września - zastępcą Teresy Kiwińskiej będzie Edyta Kowalczuk, nauczycielka matematyki. W II LO obowiązki wicedyrektora będzie pełniła polonistka - Katarzyna Krzysteczko-Wróbel.

W ZSZ nr 5 dyrektor wytypował na swojego zastępcę nauczyciela przedmiotów zawodowych - Tomasza Dąbrowskiego, który czeka jeszcze na zaopiniowanie rady pedagogicznej.

W szkole podstawowej nr 11, do której włączone mają być oddziały Gimnazjum nr 6, dyrekcja składać się będzie z trzech osób - połączoną szkołą ma zarządzać dyrektor jedenastki - Iwona Ceret, a jej zastępcami będą Małgorzata Lipińska, dotychczasowa wicedyrektor tej szkoły podstawowej i Tomasz Turowski, wicedyrektor z ZSO nr 6.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe