TYLKO U NAS! Wiemy, jakie gwiazdy zagrają tej jesieni na scenie ChDK-u!

  • 22.08.2017, 11:07 (aktualizacja 22.08.2017, 11:59)
  • DSO
TYLKO U NAS! Wiemy, jakie gwiazdy zagrają tej jesieni na scenie ChDK-u! inf. prasowa
Tylko nam dyrektor Małgorzata Paździor - Król zdradziła harmonogram wydarzeń kulturalnych Chełmskiego Domu Kultury na nadchodzące miesiące.

Jesienią na deskach ChDK-u pojawią się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, nie zabraknie także kolejnej edycji Festiwalu Szantowego oraz koncertów pod szyldem Alternatywna Scena ChDKu.

Niedawno informowaliśmy o koncercie zespołu T.Love - grupa wystąpi już w październiku w ramach trasy z okazji 35-lecia zespołu. Miłośnicy stand-up' u ucieszą się z pewnością z występu Abelarda Gizy, a dla wielbicieli poezji śpiewanej po raz kolejny zaproszono Stare Dobre Małżeństwo. Nie zabraknie także Zaduszek Jazzowych, które w tym roku będą dwudniowe. Pierwszego dnia wystąpi Aga Derlak, a drugiego Ewa Bem w towarzystwie ChDK Big Band.

Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer oraz Łukasz Pietsch to członkowie Kabaretu Hrabi, którzy przyjadą do ChDKu ze swoimi skeczami. W programie jesiennej oferty kulturalnej ChDK-u jest także baletowy "Dziadek Do Orzechów", a także premierowa sztuka Teatru Ziemi Chełmskiej.

Koncerty na scenie ChDK-u dadzą w tym roku także: Michał Bajor, Zakopower i Janusz Radek.

Bardzo ciekawie prezentuje się także Alternatywna Scena Chełmskiego Domu Kultury - usłyszymy Korteza, Piotra Ziołę i hip-hopowy duet Łona/Webber.

Możemy także zdradzić, że w roku 2018 planowane są koncerty Kazika z Kwartetem Pro-Forma, Moniki Brodki, Andrzeja Piasecznego i Sylwii Grzeszczak.

Szczegóły znajdziecie wkrótce na stronie Chełmskiego Domu Kultury - www.chdk.chelm.pl

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe