Napad na kantor - policja zatrzymała nie tego, co trzeba

  • 21.08.2017, 10:08
  • DSO
Napad na kantor - policja zatrzymała nie tego, co trzeba policja.pl
Są nowe ustalenia w sprawie ostatniego napadu na kantor w Chełmie.

Bardzo prawdopodobne, że sprawcą napadu przy ul. Hutniczej nie jest mężczyzna, którego kilka dni temu zatrzymała policja. Badania biologiczne materiału pobranego z taśmy, którą została skrępowana pracownica punku wymiany walut, nie potwierdziły związku zatrzymanego mężczyzny z tą sprawą.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło na początku sierpnia na obrzeżach miasta. Podejrzany mężczyzna wpadł do punktu wymiany walut, wyciągnął przedmiot przypominający broń, sterroryzował nim pracownicę, skrępował ją taśmą i zakneblował, żeby nie mogła wzywać pomocy. Potem dorwał się do kasy. Zabrał gotówkę w różnych walutach, w przeliczeniu około 50 tys. złotych i uciekł.

Prokuratura Rejonowa w Chełmie prowadzi intensywne śledztwo. Analizowane są wszystkie okoliczności zdarzenia, a także nagrania z monitoringu. Przeprowadzona zostanie ekspertyza porównawcza głosu. Niewykluczone, że niebawem śledczy zechcą opublikować zarejestrowany kamerą wizerunek napastnika. Być może wtedy ktoś go rozpozna.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe