Tom Cruise jako John Anderton w Kinie Letnim pod Gwiazdami

  • 07.08.2017, 10:28
  • DSO
Tom Cruise jako John Anderton w Kinie Letnim pod Gwiazdami chdk
W najbliższy czwartek 10.08.2017 tuż po zmroku, ok. 21:00 startuje kolejna projekcja w Kinie Letnim pod gwiazdami. Jak co roku zapraszamy na dziedziniec Muzeum Ziemi Chełmskiej przy ulicy Podwalnej.

Akcja toczy się w roku 2054. Na Ziemi powstała Agencja Prewencji, która dzięki technologiom opartych o naukową metodę przewidywania przyszłości karze sprawcę, zanim jeszcze popełni on przestępstwo. Punktem zwrotnym akcji jest moment, w którym, szef Agencji Prewencji, zostaje uznany za przyszłego przestępcę, który zamorduje człowieka. Jak się okazuje, system nie jest doskonały: w procesie przewidywania przyszłości bierze udział trzech jasnowidzów i tylko gdy większość z nich ma tę samą wizję, uznaje się przepowiednię za prawdziwą. Wizje jednego tylko jasnowidza, który jest w mniejszości, są ignorowane. Takie właśnie widzenie jednego jasnowidza i powstający z tego raport jest jedyną nadzieją bohatera na udowodnienie swojej niewinności. Rozpoczyna się szaleńczy wyścig z czasem. Szef Agencji musi wykryć, kto go wrabia albo stanie się ofiarą "idealnego" systemu, który sam pomagał tworzyć. Aby wygrać musi odpowiedzieć sobie na pytanie, które jeszcze nie tak dawno nie przyszłoby mu nawet na myśl: czy Jasnowidze mogą się mylić?

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe