Sześciu kierowców straciło prawo jazdy

  • 31.07.2017, 10:55
  • DSO
Sześciu kierowców straciło prawo jazdy policja.pl
Aż sześciu kierowców pożegnało się z prawami jazdy, w trakcie weekendu, na drogach powiatu krasnostawskiego.

W sobotę i niedzielę, w całej Polsce prowadzono akcję pod kryptonimem 'prędkość'. W okolicach Krasnegostawu, wpadło aż 6 kierujących, którzy przekraczali dozwoloną prędkość.
Krasnostawscy policjanci skontrolowali prawie 80 kierowców, którzy łamali przepisy ruchu drogowego. Ujawnili 54 przekroczeń prędkości. Sześciu kierujących straciło prawo jazdy na trzy miesiące z powodu przekroczenia dopuszczalnej prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.  
Łącznie, funkcjonariusze nałożyli 55 mandatów karnych a przeciwko jednemu kierującemu - został skierowany do Sądu wniosek o ukaranie. W dziewięciu przypadkach Policjanci zastosowali pouczenie.

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
longin
longin 04.08.2017, 12:59
Czyli krasnystawscy policjanci pracują .W Chełmie jest zupełnie odwrotnie.Były monity odnośnie ulicy Kochanowskiego zarówno do Policji jak i do radia BON TON o przekraczaniu prędkości przez niektórych "kierowców". Trzy tygodnie temu doszło do kolizji na skrzyżowaniu Kochanowskiego i Skłodowskiej - podano lakoniczną wiadomość w radio (kierowca nie wyhamował) co jest nieprawdą.Kierowca popełnił ciężkie wykroczenie - wyprzedzał na podwójnej ciągłej przed skrzyżowaniem i na skrzyżowaniu.Ale chyba ukręcono sprawę,co widać było po zmianie policji wyjaśniającej zdarzenie i osób postronnych z telefonami.Na ulicy Kochanowskiego jest duży ruch rowerowy (przeważnie dzieci na rowerkach i rolkach)
ograniczenia do 30km/h nikt nie przestrzega.Zdarzają się rajdowcy przekraczający szybkość ponad 100km/h.Od 35 lat nie spotkałem kontroli prędkości na tej ulicy.Chyba czas to zmienić, żeby nie doszło do tragedi.

Pozostałe