Samochody lawirują między ogródkami piwnymi. Czas na zmiany na Placu Łuczkowskiego?

  • 26.07.2017, 07:53
  • DSO
Samochody lawirują między ogródkami piwnymi. Czas na zmiany na Placu Łuczkowskiego? Radio BonTon
Wraca pomysł zmiany organizacji ruchu samochodów na Placu Łuczkowskiego.

To w związku z nowym umiejscowieniem ogródków letnich, które stoją po północnej stronie Placu. Problem polega na tym, że nie stoją one w jednym rzędzie - przez co samochody przejeżdżające obok nich, muszą zrobić kilka wiraży. Dlatego niektórzy chcieliby, aby ruch po placu Łuczkowskiego odbywał się tylko ulicą Lubelską, po południowej stronie placu. Ulica miałaby zatem stać się dwukierunkowa.

Jak na ten pomysł zapatruje się Zarząd Dróg Miejskich w Chełmie? Zapytaliśmy o to dyrektora instytucji, Krzysztofa Tomasika.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ogródki letnie na placu Łuczkowskiego, pierwotnie miały znajdować się obok siebie. Rzeczywistość przyniosła jednak inną sytuację.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak na razie, nad porządkiem i bezpieczeństwem stara się zapanować straż miejska, którą można zobaczyć niemal codziennie, jak wypatruje kierowców wjeżdżających na Plac mimo zakazu. Jednak gdy niebieskiego samochodu z numerem 986 nigdzie nie widać - nikt nie zważa na zakaz wjazdu.

 

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alibaba
Alibaba 27.07.2017, 10:42
Jakie samochody, przecież tam jest zakaz ruchu. Dlaczego są równi i równiejsi? To jest chore miasto i kropka.
lemon
lemon 26.07.2017, 19:56
Na Placu Łuczkowskiego to nikt nad niczym nie panuje

Pozostałe